8.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Probuzení kanonýrů Jaroslavic odnesly Příluky

21

Příluky hostili na svém stadionu Jaroslavice, které zatím provázely problémy v koncovce. Také domácí tým nebyl v úplně ideálním rozpoložení a tak se čekal boj o každý metr hřiště. Po deseti minutách však udeřili hosté a domácí museli otevřít hru. Hosté je ale v závěru první půle dvakrát ztrestali, domácí snížili brankou do šatny. Střelecké manévry hostí pokračovali i po přestávce. Jaroslavice nakonec nasázaly půltucet branek, přitom v dosavadním průběhu sezony se trefili pouze pětkrát. Domácím Přílukám utkání nevyšlo podle představ a zatím se potácejí u dna tabulky.

Hosté dokázali v první půli vstřelit tři branky, domácí jedinou

Příluky chtěly v souboji s Jaroslavicemi bodovat, ale narazily na velmi konsolidovaný tým, který byl navíc velmi efektivní v zakončení. Hosté si šest vstřelených branek rozdělili do obou poločasů a domácí celek jasně přestíleli. Jako první se prosadil Paníček, druhý gól zaznamenal Fajgara a na poločasových 3:0 upravil Valenta. Příluky výsledek v závěru první půle snížily, když se trefil Zedníček. Jaroslavice měly i po změně stran herně navrch a svoji pohodu demonstrovaly dalšími brankami. Po hodině hry se trefil Dudr, v 68. minutě udeřil Macalík. Příluky stačily debakl pouze zmírnit, když porážku korigoval Humpál. Jaroslavice tak berou tři body a v tabulce poskočily o něco výše.

Brankostroj hostujícího týmu neustal ani po přestávce

Hosté vletěli do utkání jako uragán a během prvního poločasu vstřelili tři branky. Domácím se v závěru první půle podařilo snížit na dvoubrankový rozdíl. Kanonáda hostí pokračovala i po přestávce a Jaroslavice dokázaly vstřelit hned šest branek. Domácí v závěru dali výsledku kosmetickou podobu. "Utkání se nám totálně nevyvedlo, dostali jsme po chybě brzy gól a nebyli jsme schopni hrát svou hru. Nedařilo se vůbec nic a hráči nebyli schopni v sobě probudit více bojovností, které by mohla vést k bodům. Musíme se vzpamatovat a začít hrát více bojovněji, protože jen tak můžeme uspět. Soupeř z Jaroslavic byl přitom hratelný, jenže my jsme mu vítězství doslova darovali na zlatém podnose. Příště musí dojít k zásadnímu obratu v naší hře", hodnotí duel funkcionář FK Příluky Jaroslav Brabec.

Fotogalerii z utkání od Jana Zahnaše najdete zde:

FK Příluky
Jaroslav Brabec, funkcionář: Zápas s Jaroslavicemi se nám vůbec nepovedl a výhru jsme hostím doslova darovali...

SK Jaroslavice
fanoušek Jaroslavic: Utkání nám sedlo, konečně jsme prolomili střeleckou smůlu a výsledkem bylo šest branek v soupeřovi síti.