12.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

Mladcová na domácí půdě přehrála hulínskou Admiru

29. J. Chludil (p.) , 68. J. Vaněk , 73. M. Dlabač , 88. J. Chludil - 11. P. Motal , 86. J. Vaculík
22

Na Mladcovou zavítali v nedělním opdpoledni fotbalisté hulínské Admiry, kteří prokazovali v předešlých duelech výbornou formu a patří k příjemným překvapením podzimní části. Domácí tým je naopak pro své příznivce zklamáním, Mladcová v posledních dvou kolech podlehla Přílukám i Malenovicím a tak se čekalo, co předvede v utkání s Hanáky. Záčátek duelu vyšel lépe hostím, domácí srovnali z pokutového kopu. Závěr utkání byl ale v režii domácích, ti byli střelecky efektivnější a berou všechny tři body.

V první půli padlo po jedné brance na každé straně

"Ve vyrovnaném prvním poločase jsme se ujali vedení v 11. minutě Motalem, který se dostal za obranu a podél Kupky vstřelil první nranku v zápase - 0:1. Domácí vyrovnali ve 27. minutě z penalty, která byla hodně přísná a bylo srovnáno na 1:1. I přes náznaky šancí na obou stranách se stav již do poločasu nezměnil. Ve druhém poločase byli domácí efektivnější v zakončení, v 68. minutě po rychlém protiútoku podél Černockého vstřelili branku na 2:1 a 73. minutě po rohu zvýšili již na 3:1. Nám se podařilo snížit v 86. minutě, kdy odražený míč na vápno střelou k levé tyči skóroval Vaculík. Jenže hned o minutu později domácí po dlouhém autu a hlavičce skóre navýšili na 4:2 a do konce se již stav nezměnil. V zápase rozhodla větší efektivita domácích v zakončení a tak tentokrát jsme odjížděli s prázdnou. V neděli nás čeká okresní derby se zatím dobře hrajícím nováčkem rezervou Holešova", hodnotí duel na Mladcové fotbaloví činovnící z Hulína.

Domácí v závěru pečetili výhru

Úvod zápasu zastihl v lepší formě hosty, kteří díky nepřesnosti v rozehrávce domácích šli v jedenácté minutě do vedení. Mladcová srovnala hru až po více než dvaceti minutách, ale ve 29. minutě přece jen srovnal z penalty Chludil. Domácí mužstvo se ve druhé půli zlepšilo a v 68. minutě dokonal obrat Vaněk. Krátce nato přidal třetí gól Mladcové po rohovém kopu Dlabač. V 86. minutě po trestném kopu Hulín zdramatizoval závěr, domácí ale záhy kontrovali. Dlouhý aut Zapletala prodloužil Chludil až pod břevno branky Admiry. Domácí Mladcová tak bere zasložené tři body, byla lepší v zakončování akcí a to nakonec i rozhodlo. Hosté z Hulína však podali sympatický výkon a dokázali přítomným, že jejich postavení v tabulce není náhodné.

FK Mladcová
Jiří Jaroš, hráč: Dnes se nám dařilo na rozdíl od jiných zápasů v zakončení a nakonec jsme s kvalitním protivníkem brali tři body.

FK Admira Hulín
web Admiry Hulín: Domácí byli efektivnější v zakončení a berou z tohoto duelu tři body.

FK Mladcová
P. Kupka [-] - L. Bahulík [-] (83. J. Jaroš [-] ) , J. Vaněk [-] , P. Venený [-] , J. Zapletal [-] , M. Vyvlečka [-] , J. Chludil [-] , P. Votava [-] (90. Š. Chludil [-] ) , I. Lošťák [-] , M. Kraváček [-] (35. M. Dlabač [-] ) , M. Blažek [-]

V. Černocký [-] - L. Čevora [-] , J. Barták [-] , M. Jurášek [-] , M. Zavadil [-] - J. Miklík [-] , J. Vaculík [-] , J. Kubo [-] (56. S. Mrhálek [-] ) - O. Hlaváč [-] (77. A. Absolon [-] ) , I. Csomor [-] (81. J. Šenkyřík [-] ) , P. Motal [-] -

ŽK: 45. M. Dlabač , 53. J. Vaněk , 79. M. Blažek , 79. M. Vyvlečka , 82. I. Lošťák - 28. J. Kubo , 82. I. Csomor . ČK: 82. M. Dlabač .
Hráči zápasu: J. Chludil , J. Vaněk - J. Vaculík , P. Motal .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: ZUBEK Radim - DOSPĚL Vladimír, VENENÝ ING. Petr (N).