13.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

Lídr tabulky z Fryštáku potvrdil v Jaroslavicích roli favorita

39. T. Chudý , 76. T. Chudý , 86. P. Bětík (vl.) , 87. M. Vavruša
19

V Jaroslavicích se v sobotním odpoledni střetly dva celky, které se ještě v uplynulé sezóně potkávaly o patro výše. Favoritem zápasu byl bezesporu lídr tabulky z Fryštáku, ale domácí chtěli zopakovat domácí výkon proti Tečovicím a Fryšták náležitě potrápit. V první půli hosté předvedli festival zahozených příležitostí, v závěru poločasu se jim přeci jen podařilo skórovat. Ve druhém dějství už hostující hráči na hřišti dominovali a k dobrému výkonu přidali i další tři branky.

Hosté dokázali v první půli vstřelit jednu branku

"V předposledním podzimním kole svedl los proti sobě dvě mužstva, které vloni společně sestoupily z I.A třídy. Fryšták na jaře v klíčovém utkání v Jaroslavicích prohrál na penalty, když doplatil na neproměňování snad těch nejvyloženějších fotbalových šancí . Hráči i fanoušci Fryštáku to měli v živé paměti a po prvním poločase sobotního utkání ještě více. Fryšták od úvodních minut znovu spaloval své příležitosti a podobně, jako na jaře dal vedoucí gól v závěru první půle. Na hlavičku Chudého z 39. min. byl domácí brankář krátký 0:1. Druhá půle už jarní duel nepřipomínala. Fryšták se držel dále od své branky a znovu udeřil. Druhý gól přidal v 75. min.opět hlavou opět Chudý 0:2. V závěru padly další dva góly do sítě Jaroslavic. Nejdříve skóroval do vlastní brány Bětík a po další minutě dal čtvrtý gól Fryštáku Vavruša na 0:4. Fryšták výhrou získal jistotu přezimování na čele soutěže", hodnotí duel v Jaroslavicích fotbaloví činovníci z Fryštáku na svých webových stránkách.

Hosté předvedli ve druhé půli ofenzívní smršť

V předposledním podzimním kole svedlo vylosování soutěže proti sobě dvě mužstva, která vloni společně sestoupila z I. A třídy. Fryšták na jaře v klíčovém utkání v Jaroslavicích prohrál na penalty, když doplatil na neproměňování snad těch nejvyloženějších fotbalových šancí. Hráči i fanoušci Fryštáku to měli v živé paměti a po prvním poločase sobotního utkání ještě více. Od prvních minut se obě mužstva snažila o útočný fotbal. Postupem času převzali hosté iniciativu a vytvořili si dvě vyložené brankové šance, které hráči domácích dokázali odvrátit z brankové čáry. Ve 39. minutě Fryšták vstřelil branku Chudým. Druhá půle už jarní duel nepřipomínala. Fryšták se držel dále od své branky a znovu udeřil. Druhý gól přidal v 75. minutě opět hlavou Chudý. V závěru padly další dva góly do sítě Jaroslavic. Nejdříve skóroval do vlastní brány Bětík a po další minutě dal čtvrtý gól Fryštáku Vavruša na 0:4. Fryšták tak získal jistotu přezimování na čele soutěže.

SK Jaroslavice
fanoušek Jaroslavic: Utkání se nám příliš nepovedlo a hosté byli lepším týmem a berou po zásluze tři body.

FC Fryšták
web FC Fryšták: V Jaroslavicích jsme si upevnili první příčku po podzimní části a utkání jsme vyhráli naprosto zaslouženě.

P. Žbel [-] - O. Polách [-] , M. Podéšť [-] - L. Macalík [-] , D. Vrba [-] , P. Bětík [-] (88. P. Paníček [-] ) - Š. Polách [-] - V. Chovanec [-] (58. P. Dudr [-] ) , J. Červenka [-] , D. Horňák [-] , M. Žárský [-]