--

Zápas byl zrušen

Mšeno nadělilo Olympii šestku

6

Olympia snižovala po půlhodině dvoubrankový náskok. Mšeno ale přidalo další čtyři branky a bylo vymalováno.

Zahajovací sestava doznala hned několika změn. V brance dostal přednost před Masaříkem Zoul, v permanenci byli i další letní posily Skuhravý, Daníček. Hra se pak točila kolem zkušených harcovníků Čížka a Štajnera.

Právě největší letní posila Štajner otevřel bohatý brankový účet utkání už v 7. minutě. V 19. minutě standardní situaci Čížka vracel před branku Skuhravý a Váňa zblízka vstřelil druhou naši branku. Domácí snížili také po standardce po půlhodině hry, to přehodil v jablonecké brance Zoula hlavou Trnka. Jablonečtí přesto stačili do půle odskočit domácím na rozdíl dvou branek, pět minut před poločasovým hvizdem se probíjel jako tank do vápna „Sršňů“ Štajner, míč od něj převzal Daníček a střelou ke vzdálenější tyči nám vystřelil poločasové vedení 3:1.

Domácí reagovali na nepříznivý vývoj zápasu hned dvojím střídáním, ale ani to jim k obratu nepomohlo. V 55. minutě zatáhl míč na pravou stranu Štemberk, jeho přesný centr před brankou našel hlavu Čížka, který trknul míč přesně k tyči a zvýšil už na 4:1.

Totožnou akci si naši hráči zopakovali brzy znovu, jenže tentokrát se na centr Helma tlačili do zakončení hned dva naši hráči, jenže se nedohodli a srazili se. Jiskra dál hrála s lehkostí a převáděla svižné a vtipné akce. Pátou branku jablonečtí přidali v 68. minutě opět po jednoduché kombinaci, když rozebrali domácí obranu a prakticky sám před brankářem poslal míč opět přesně k tyčce domácí svatyně Štemberk.

Čtvrt hodiny před koncem propadl míč do domácím rohovém kopu k nohám Kabeláče, ten ale ve vyložené pozici poslal míč těsně mimo Zoulovu tyčku! Nebezpečnější však byl stále náš tým. Po centru Štemberka z pravé strany poslal míč hlavou těsně nad břevno Štajner. Minutu před koncem řádné hrací doby dokázali jablonečtí vstřelit i šestý přesný zásah, tentokrát centrovaný míč z levé strany dotlačil u vzdálenější tyče do sítě Skuhravý a stanovil tak konečné skore na 6:1 ve prospěch Jiskry Mšeno.