1.kolo, Jihočeský | Tábor | Okresní přebor , 2018-2019

--

Ratibořské Hory po pádu do okresu sotva sestavily jedenáctku

29. T. Leibl (p.) , 33. V. Šedivý , 44. Z. Lhotka (p.) , 58. V. Dvořák - 9. A. Fišer , 47. F. Kment
3

Tučapy si připsaly tři body, jak utkání hodnotil hostující kouč, který dokonce musel nastoupit?

SK Ratibořské Hory
Stanislav Buřič (trenér): Na první mistrovské utkání jsme měli problémy dát dohromady alespoň 11 hráčů, neboť se celá řada hráčů z různých důvodů omluvila. V základní sestavě jsem musel nakonec nastoupit já sám a na střídání jsme neměli k dispozici vůbec nikoho. Začátek utkání se nám vydařil a v 9. minutě jsme se po rohovém kopu Antonína Fišera a následné teči domácího hráče ujali vedení. Poté převzali iniciativu domácí, ve 29. minutě z penalty vyrovnali a o čtyři minuty později šli po rohovém kopu a vydařené hlavičce do vedení. Těsně před koncem poločasu byla proti nám nařízena další penalta ze které domácí zvýšili své vedení na 3:1. Nástup do druhého poločasu se nám opět vydařil a po nedorozumění domácí obrany a hrubé chybě domácího brankáře jsme snížili ve 47. minutě na 3:2. Tato branka nás povzbudila a snažili jsme se o vyrovnání, naši snahu ale v 58. minutě ukončil čtvrtý gól domácích. Poté se již utkání pouze dohrávalo bez větších šancí na obou stranách. Hráčům, kteří se utkání zúčastnili, musím poděkovat, mrzí mě ale přístup těch ostatních, kteří se z různých důvodů k utkání nedostavili. Pokud bychom nastoupili v silnější sestavě, mohli jsme vzhledem ke kvalitě soupeře určitě pomýšlet na bodový zisk. Věřím, že v našem prvním domácím utkání, které sehrajeme v sobotu 1.9. od 17.00 s mužstvem Sokol Želeč B, bude účast našich hráčů mnohem lepší. Zvu všechny naše věrné fanoušky a věřím, že nás přijdou podpořit v hojném počtu.