4.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2018-2019

--

--

Šebkovice zvítězily v Třebíči

19

Důležité tři body si odvezli z Třebíče fotbalisté Šebkovic, kteří otočili proti loňskému sousedovi v tabulce skóre zápasu.

Domácí šli bleskově do vedení

Souboj dvou sousedů z tabulky v minulém roce, kteří oba bojovali o záchranu soutěže do posledního kola načal výborně tým třebíčských mladíků. Hned po několika desítkách sekund přišel dlouhý míč za obranu Šebkovických, který doběhl Vojtěch Bence, posunul si ho a vyslal domácí do vedení - 1:0. Postupem času se do hry začali dostávat také šebkovičtí a dočkali se vyrovnání těsně před odchodem do šaten a to zásluhou Štěpána Dvořáka - 1:1.

Hosté dokonali obrat

Druhý poločas hosté ještě přidali na důraze a to jim také přineslo ovoce. Po uplynulé čtvrt hodině z druhého poločase se prosadil Zdeněk Přibil a hosté tak dokonali obrat - 1:2. Třebíč už se na nic nezmohla, z několika náznaků šancí nic nevytěžila a Šebkovice si tak odvezly tři důležité body do tabulky.

HFK Třebíč B
Vojtěch Bence, hráč: Na začátku zápasu jsme vstřelili velmi rychlý gól, což nám hodně pomohlo, ale soupeř se zvedl a ke konci poločasu zaslouženě srovnal. Ve druhém poločase hosté těžili z jejich důrazné a tvrdé hry a podařilo se jim vstřelit druhý gól.

P. Duba [-] - M. Sáček [-] (83. J. Meczl [-] ) , J. Uličný [-] , T. Hrbáček [-] - D. Kovář [-] , O. Uličný [-] , D. Lorenc [-] , S. Sandy [-] - V. Bence [-] , T. Staněk [-] , K. Hutchinson [-]

TJ Sokol Šebkovice, z.s.
J. Kuba [-] - Š. Dvořák [-] , M. Novotný [-] (88. J. Fejta [-] ) , Z. Přibil [-] , Z. Roupec [-] , T. Kotačka [-] , D. Večeřa [-] (89. J. Holčapek [-] ) , V. Říha [-] (66. M. Prokeš [-] ) , Z. Karásek [-] , D. Karásek [-] , O. Netík [-]

ŽK: 26. M. Sáček - 28. Z. Přibil , 62. D. Karásek , 79. T. Kotačka .
Hráči zápasu: V. Bence - Š. Dvořák , Z. Přibil .
Místo: Třebíč. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Půlpán Ondřej - ŠKORPÍK Martin, KARLÍK Ondřej.