12.kolo, Karlovarský | Cheb | III. třída , 2014-2015

--

--

Teplá B jasně porazila oslabený Mnichov

0

Domácí Mnichov nastoupil pouze v 10 hráčích a i proto prohrál s Teplou B vysoko, 2:9. 4 branky vstřelil Rudolf Mydloch ml.

První poločas:

Do prvního poločasu vstoupili jednoznačně lépe hosté, v 7. minutě otevřel skóre Pavel Procházka.

O 4 minuty později už Teplá vedla o dvě branky, druhou branku si připsal Josef Rychtařík.

V 16. minutě již Teplá vedla 3:0, svoji první branku v utkání si připsal Rudolf Mydloch ml.

Stejný hráč, Rudolf Mydloch ml., se trefil dvakrát v rozmezí tří minut a završil tak čistý hattrick. Ve 25. minutě tak Teplá vedla již 5:0.

Ve 32. minutě upravil na poločasových 6:0 svou druhou brankou Pavel Procházka.

Druhý poločas:

Hosté po přestávce trochu polevili a domácímu týmu se podařilo snížit. V 60. minutě upravil na 1:6 Stanislav Mydloch.

Jeho bratr Rudolf Mydloch ml. ale nadále pokračovat ve svém střeleckém představení a v 69. minutě svou čtvrtou brankou přidal už na 7:1.

O 2 minuty později se ale znovu prosadil jeho bratr Stanislav Mydloch, který znovu snžil na rozdíl pěti branek.

V 74. minutě přidal osmou branku hostů Josef Rychtařík.

Závěrečnou podobu výsledku dali hosté v 81. minutě, kdy se přesně trefil Martin Duraj.

Další branky již nepadly, Mnichov tak doma prohrál s Teplou B jednoznačně, 2:9.

Sokol Mnichov
p. Medvěd (Vedoucí mužstva domácích): Hosté byli lepší a zaslouženě zvítězili vysokým rozdílem.