13.kolo, Karlovarský | Cheb | III. třída , 2014-2015

--

--

Teplá B si po penaltách poradila s Krásnou

0

Domácí Teplá B po devadesáti minutách remizovala s Krásnou 2:2, na penalty si domácí mužstvo poradilo, vyhrálo je 4:1.

První poločas:

Začátek utkání byl pro domácí poznamenaný zraněním Petra Dvořáka, kterého už v 15. minutě nahradil Bedřich Michalec.

Ve 23. minutě se ale Teplá dostala do vedení. První branku utkání vstřelil Rudolf Mydloch st.

Neuběhlo však ani pět minut a bylo srovnáno. O vyrovnání se postaral Roman Olah.

Další branka už v první půli nepadla, do kabin se tak šlo za stavu 1:1.

Druhý poločas:

Do druhé půle nastoupil v domácím dresu namísto Rudolfa Kávy Rudolf Mydloch ml., který se už po třinácti minutách prosadil a poslal tak Teplou do vedení 2:1.

Dlouho to vypadalo že domácí vedení udrží do konce, v 84. minutě však hosté srovnali, přesně mířil Josef Šeffl, a tak se musely kopat pokutové kopy.

Penalty:

Při penaltách si lépe vedli domácí, kteří vyhráli jednoznačně 4:1 a získaly důležité 3 body.

TJ Jiskra Aš - Krásná
Hosté: Vyrovnaný zápas, domácí byli šťastnější při penaltách. Jednu branku nám rozhodčí neuznal, míč byl ale nejspíš za brankovou čarou.