13.kolo, Karlovarský | Cheb | III. třída , 2014-2015

--

--

Mnichov si poradil s Hrozňatovem, který porazil 4:2

0

Zápas, který se díky změně pořadatelství hrál v Mnichově, zvládli domácí fotbalisté s přehledem a díky brankám Břečky, J. Drába, Šlechty a Kutila vyhráli 4:2.

První poločas:

Domácí Mnichov vstoupil do utkání skvěle, už v první minutě se prosadil Karel Břečka.

Mnichov svoje vedení zdvojnásobil ve 20. minutě, kdy se přesně trefil Jan Dráb.

Ve 20. minutě to už bylo 0:3, třetí branka přidal Josef Šlechta.

Další branka už v prvním poločase nepadla, Mnichov tak vedl 3:0.

Druhý poločas:

V 59. minutě se Hrozňatovu poradřilo snížit, autorem branky byl Jiří Bříza.

V 75. minutě se ale domácí dočkali čtvrté branky, vítězství pojistil Josef Kutil.

Hrozňatovu se přece jen podařilo vstřelit i druhou branku, kterou vstřelil Roman Nováček.

Další branka už nepadla, Mnichov tak porazil Hrozňatov B 4:2.

Sokol Mnichov
p. Medvěd (Vedoucí TJ Sokol Mnichov): Poměrně vyrovnané utkání, spousta neproměněných šancí na obou stranách, zvítězilo šťastnější mužstvo