13.kolo, Karlovarský | Cheb | III. třída , 2014-2015

--

--

Velká Hleďsebe přestřílela domácí Trstěnice

0

Hostující Velká Hleďsebe vyhrála díky pěti brankám Michala Vrány v Trstěnicích 5:2.

První poločas:

Utkání se rozhodlo už v první polovině, kdy ukázal skvělou formu hostující Michal Vrána, jenž se prosadil hned čtyřikrát a o vítězi bylo v podstatě rozhodnuto. Týmy tak šly do kabin za stavu 0:4.

Druhý poločas:

Domácím se ve druhém poločase přece jen podařilo snížit, v 58. minutě se prosadil Václav Bezdička.

Hostům ale vrátil vedení jen o pár minut později svou pátou brankou Michal Vrána.

Trstěnice však znovu snížila, v 72. minutě proměnil penaltu Tomáš Pečínka.

Další branky už nepadly, Velká Hleďsebe tak vyhrála proti "B" týmu Trstěnic 5:2.