16.kolo, Karlovarský | Cheb | III. třída , 2014-2015

--

Krásná jednoznačně porazila Mnichov

10. J. Šeffl , 43. J. Šeffl , 55. F. Koubek , 61. R. Olah , 70. J. Šeffl , 78. J. Šeffl , 79. R. Olah , 90. J. Šeffl
0

Domácí porazili Mnichov jednoznačně 8:0 a hned pět branek si připsal Josef Šeffl.

První poločas:

Domácí nenechávali od začátku nic v náhodě a už v 10. minutě šli do vedení, prosadil se Josef Šeffl.

Krásná byla celý poločas lepším týmem, branka však přišla až těsně před přestávkou, ve 43. minutě vstřelil druhou branku opět Josef Šeffl.

Druhý poločas:

Ve druhém poločase už byl zápas zcela jednoznačnou záležitostí domácího mužstva.

V 55. minutě se trefil František Koubek, Krásná tak vedla o tři branky.

O šest minut později zvýšil na 4:0 Roman Olah a bylo v podstatě rozhodnuto.

V 70. minutě zkompletoval svůj hattrick Josef Šeffl a Krásná vedla 5:0.

Šestou branku svého mužstva a zároveň svoji čtvrtou zápase vstřelil Josef Šeffl v 78. minutě.

Jen o minutu později se prosadil Roman Olah a Krásná tak vedla 7:0.

Na konečných 8:0 uzavřel v 90. minutě svojí pátou brankou Josef Šeffl.

TJ Jiskra Aš - Krásná
p. Medvěd (Vedoucí mužstva domácích): Jednostranný zápas, nedali jsme spoustu dalších šancí.

Sokol Mnichov
Miroslav David (předseda hostů): Jak jsem říkal minule, jsme v těžké krizi, soupeř byl jasně lepší.

J. Petrášek [-] (46. J. Bohutínský [-] ) - M. Strouhal [-] (46. M. Bořil [-] ) , J. Šeffl [-] , P. Rada [-] , F. Beneš [-] (46. D. Záhorec [-] ) - R. Švec [-] , L. Laudát [-] , F. Koubek [-] , J. Bránický [-] (46. L. Laudát [-] ) - W. Skwierawski [-] , F. Šulák [-]

J. Slavík [-] - J. Bartůněk [-] , P. Slavík [-] , R. Vinter [-] , J. Dráb [-] - J. Harant [-] , K. Břečka [-] , J. Šlechta [-] , J. Dráb [-] - M. Lukáč [-] , M. Varadi [-]

Hráči zápasu: J. Šeffl - J. Slavík .