25.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

Kamýk srážely v Dublovicích nepřesnosti

10. D. Krůta , 26. M. Dudek , 35. M. Demen , 59. D. Šebek , 76. A. Burian - 72. P. Mazour
0

Kamýk B na hřišti Dublovic sráželi nepřesnosti ve všech řadách, domácí si tak v první polovině zápasu vytvořili vedení 3:0 a i když Kamýk v druhé půlce zabral, domácí si už zápas pohlídali a nedovolili v závěru žádné drama.

Nepřesnosti ve všech řadách Kamýka

Domácí bez problému zvládli první poločas, především díky průnikům po křídlech, na které hostující krajní obránci vůbec nestíhali reagovat. Navíc díky nepřesné hře téměř na všech postech hosté nedokázali podržet delší dobu míč nebo vytvořit nějakou šanci. Domácí tak vyhráli první poločas 3:0. Skóre otevřel Krůta, následoval ho Dudek a třetí branku přidal Demen. Při třetím gólu se hostům navíc zranil brankář.

Brankář musel střídat

Brankář Samek nastoupil se sebezapřením do druhého poločasu, ale vydržel v brance jen 10 minut a musel být střídán. Jelikož neměl Kamýk náhradního brankáře, musel do branky hráč Soukup a na pozici pravého záložníka se postavil střídající Horký. Náhradní brankář se však nestačil ani dotknout míče a už inkasoval - bohužel opět po chybě nedůrazné obrany. Překonal ho dublovický Šebek. Následně ale předvedl několik výborných zákroků a tým hostů začínal domácí přehrávat. Hosté pak spálili několik vyložených šancí, kdy nedokázali vstřelit gól ani do prázdné brány. Snížení přišlo až v 72. minutě, kdy branku vstřelil do prázdné brány záložník Mazour po skvělé přihrávce Ptáčka. Hosté ucítili šanci na zdramatizování, ale opět spálili několik šancí a domácí pak po dlouhém autovém vhazování přidali pátý gól o který se postaral Burian. Hra se pak přesunula na dalších 15 minut před branku domácích, ti ale se štěstím a díky dalším neproměněným šancím hostů už další změnu skóre nepřipustili.

TJ Sokol Kamýk nad Vltavou B
Jiří Kos(trenér, Sokol Kamýk B): „Gratuluji soupeři k zaslouženém výhře. Bohužel máme velkou marodku a moc pijeme. Proto už nepodáváme tak kvalitní výkony jako v první části jara.“