--

--

Zlínské béčko zdolalo Uničov

0

Zlín zdolal Uničov těšným výsledkem 2:1.  Zlín vedl 2:0, ale Uničov ještě zápas zdramatizoval, když snížil v 82. minutě na 2:1, stejně však zápas skončil.

Skoro celý zápas klid a nakonec se strachovali

Posílená juniorka Zlína o hráče A-týmu se v první půli zaslouženě ujala vedení, když se hned v 11. minutě trefil Nikola Višněvský. Zlín hrál perfektně, drželi jsme míč, vytvářeli si šance a soupeře takřka do ničeho nepustili.

V 53. minutě se trefil Jordan a všichni si mysleli, že už bude vymalováno.  Jenže Uničov postupně začal čím dál více dobývat bránu Dostála a v 82. minutě po kombinaci, která se v celém českém fotbale vidí málokdy, snížil zásluhou Jeřábka na 1:2. Posledních deset minut ševci trnuli, přičemž v 86. minutě jim výhru zachránil skvělým zákrokem Dostál.

FC TRINITY Zlín B
Nikola Višněvský - záložník FC FASTAV Zlín: ,,Do zápasu s Uničovem jsme šli s posílenou sestavou a s jasným cílem zvítězit. První poločas byl v naší režii, jenže do kabin jsme mířili s ošemetným jednogólovým náskokem. Uničov byl po taktické stránce dobře připravený, nedělal chyby a vyčkával na naše zaváhání. Začátek druhé půli jsme byli v držení míče, jenže bez gólového efektu. Naopak Uničov přidal na aktivitě a vytvořil si pár šancí zejména ze standartních situací. Naštěstí se nám podařilo z křídelní akce vstřelit druhý gól, který byl nakonec rozdílový, protože po vydařeném protiútoku Uničova snížil 10 minut před koncem na 2:1. Koncovka byla hodně nervózní plná nepřesností. Naštěstí nás podržel brankář Standa Dostal a body zůstaly doma. Zaslouženě jsme vyhráli a zápas nabídl plno hezkých fotbalových momentů.‘‘

S. Dostál [-] - T. Masař [-] , M. Malý [-] , M. Jordan [-] (73. Š. Chwaszcz [-] ) , T. Strašák [-] , O. Bačo [-] , M. Kopečný [-] (67. E. Hradil [-] ) , L. Motal [-] (83. P. Hlobil [-] ) , M. Blanař [-] , N. Višněvský [-] , Š. Koreš [-]

SK Uničov
T. Uvízl [-] - L. Heinz [-] , L. Koutek [-] (73. J. Můčka [-] ) , R. Vejvoda [-] - T. Nuc [-] , T. Vasiljev [-] (63. P. Kasal [-] ) , R. Juřátek [-] , P. Jeřábek [-] , T. Binar [-] - V. Hrubý [-] (60. T. Komenda [-] ) , A. Krč [-]

ŽK: 37. M. Kopečný , 45. T. Masař , 88. Š. Koreš - 35. T. Binar .
Místo: Areál Vl.Marečka. Počet diváků: 127. Rozhodčí: Tomanec Josef - LÍKAŘ Petr, SEDLÁČEK Tomáš.