--

Mohelnice srovnala nepříznivé skóre v závěru

8. J. Bartoš (p.) , 44. J. Bartoš (p.) - 82. J. Fišara , 91. R. Kuba
0

V 8. kole MSFL se utkala juniorka Slovácka proti Mohelnici. Slovácko se trefilo dvakrát z penalty, jmenovitě Bartoš a za Mohelnici se prosadili Fišara a Kuba. Svůj první start ve třetí lize si připsal mladíček a reprezentant Filip Kubala.

Slovácko nakonec se dělí o body s Mohelnicí po výsledku 2:2. V prvním poločase se dvakrát trefil z pokutového kop Bartoš. Jednou po faulu na Machalíka a podruhé na Galušku. Jedinou šanci domácích v prvním poločase si vytvořili až ve druhé minutě nastavení, Lukáš Hapal se ocitl sám před Daňkem, ale toho nedokázal překonat. Poločasový stav byl tedy 2:0 pro domácí. Slovácko mělo v druhém poločase ještě dvě slibné šance, ale ty se jim nepodařilo a proměnit, a tak šla na věc Mohelnice.  Nejprve snížil devět minut před koncem Fišara a vyrovnání zařídil z poslední akce zápasu jako správný kapitán Roman Kuba.

1. FC Slovácko B
Filip Kubala - útočník 1.FC Slovácko: ,,Tak od začátku zápasu jsme soupeře přehrávali až do nějaké 75 minuty, byli jsme přesnější v kombinaci a vytvořili jsme si více šancí.. Dali jsme oba góly v prvním poločase z penalt, které Honza Bartoš suverénně proměnil. Soupeř měl jednu větší šanci v prvním poločase. V druhém poločase zvětšil tlak a na konci zápasu nás zavřeli a dali 2 góly.''

FK Mohelnice
Jakub Hora - gólman FK Mohelnice: ,,O výsledku zápasu rozhodl náš velmi špatný výkon z první půle korunovaný dvěma penaltami. Začali jsme hrát až posledních 20 minut, kdy Slovácko trošku polevilo a dali jsme 2 góly a bod tedy bereme všemi deseti.''

M. Daněk [-] - M. Suchý [-] , T. Košút [-] , J. Chvátal [-] , P. Galuška [-] , F. Kubala [-] (85. D. Tesař [-] ) , D. Machalík [-] , J. Bartoš [-] (46. T. Ťok [-] ) , P. Chýla [-] , T. Rada [-] , E. Vinkler [-] (78. D. Fojtášek [-] )

J. Hora [-] - R. Kuba [-] , L. Pinkava [-] , J. Heidenreich [-] , O. Seibert [-] - M. Bzirský [-] (53. J. Vichta [-] ) , M. Weinlich [-] (64. O. Kopa [-] ) , D. Bača [-] (85. P. Soukup [-] ) , J. Fišara [-] - L. Hapal [-] , J. Yunis [-]

ŽK: 65. T. Košút , 90. D. Tesař - 44. L. Pinkava , 62. J. Heidenreich .
Místo: MěFS M.Valenty. Počet diváků: 81. Rozhodčí: Mikeska Karel - DUDA Radim, PRIESOL Daniel.