7.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , 2015-2016

--

--

Borová se pomaličku zvedá

0

Havlíčkova Borová po kostrbatém začátku zlepšuje své výkony a hlavně výsledky. Pohled se naopak nemůže chytit a krčí se stále na předposledním místě tabulky.

Hosté domácí zaskočili

V prvních pěti minutách byli domácí trochu překvapení hrou hostů, ale pak se srovnali a ve 20. minutě měl velkou šanci Karel Šmíd, ale jeho hlavičku brankář Vašíček u tyčky vyrazil. O devět minut později padla branka, ale na straně hostů. Pohledský Bártík dostal balon do šestnáctky, kde se otočil a prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 0:1. To soupeře nakoplo a byl ve zbytku poločasu lepším týmem. Ovšem žádná branka už nepadla.

Domácí o výhře rozhodli během sedmy minut

Po změně stran se domácí zlepšili. Vytvořili si několik příležitostí po centrech a několik slibných střel z dálky. Radovat se ale mohli až v 70. minutě. Zdeněk Frühbauer zužitkoval přesný centr a hlavičkou zamířil do sítě – 1:1. O sedm minut později poslal svůj tým do vedení Pavel Šmíd. Z pravé strany centroval Čejka, přenesl balon nalevo a ze strany propálil Vašíčka právě Šmíd – 2:1. Vítězství si pak domácí už nenechali vzít.

TJ Sokol Havlíčkova Borová B
David Frühbauer, hráč H. Borové B: „Z naší strany to vypadalo velice dobře. Konečně jsme hráli trochu po zemi. V první půlce nás Pohled zaskočil vedoucí brankou, ale po změně stran jsme začali líp a byli lepším týmem a povedlo se nám otočit výsledek. Měli jsme hodně centrů a střel z dálky. Soupeř měl taky jednu, dvě šance stříleli hodně ze strany.“

Š. Lupták [-] - K. Šmíd [-] , D. Frühbauer [-] , J. Veselý [-] , T. Cacek [-] - L. Béna [-] (89. P. Zvolánek [-] ) , A. Frühbauer [-] , Z. Frühbauer [-] , P. Šmíd [-] (87. V. Novotný [-] ) - F. Valenta [-] (60. M. Čejka [-] ) , M. Sobotka [-]