4.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

--

--

Začátek a konec zápasu zvládl Jakubov na výbornou. Rudíkov-Trnavu porazil 2:1 po gólech z 1. a 89. minuty

0

S vyrovnanou bilancí jedné výhry, remízy i prohry přijížděli fotbalisté Rudíkova - Trnavy na půdu favorizovaného Jakubova, který prožívá výtečný vstup do sezóny a před zápasem měl ztrátu dvou bodů na vedoucí Studenec. Jakubov vstoupil do utkání nejlépe jak mohl a po minutě šel do vedení díky trefě Tomáše Vrbky. Hosté dokázali vyrovnat až těsně po pauze, když se trefil Lukáš Benáček. Už to vypadalo že si oba soupeři body rozdělí, jenže v 89. minutě utnul naděje Trnavy na import alespoň jednoho bodu Jiří Forman a Jakubov tak slaví třetí výhru.

Družstevník Jakubov
M. Klíma [-] - R. Kafka [-] , A. Pacas [-] , J. Vrbka [-] , J. Forman [-] - T. Tržil [-] , R. Říha [-] (46. J. Urbánek [-] ) , T. Veselský [-] , M. Stehlík [-] - M. Pavela [-] (46. T. Kosmák [-] ) , T. Vrbka [-]

FK Rudíkov
Z. Trnka [-] - L. Benáček [-] (82. Z. Skryja [-] ) , L. Mikyska [-] , V. Večeřa [-] - V. Šula [-] , M. Mikyska [-] , M. Salák [-] , L. Nožička [-] - M. Jaša [-] , M. Skryja [-] (63. J. Pažourek [-] ) - M. Mejzlík [-]

ŽK: 21. M. Pavela , 34. T. Veselský , 90. J. Vrbka , 90. T. Vrbka - 13. M. Salák , 18. M. Mejzlík , 90. M. Jaša .
Hráči zápasu: J. Forman , T. Vrbka - L. Benáček .
Místo: Jakubov. Počet diváků: 60. Rozhodčí: KALÁŠEK Martin - VÍDENSKÝ Bohumil, JÁN Jiří.