6.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Čáslavice B nadělily Podhorácku sedmičku

0

Ani vedení Podhorácka nezabránilo Čáslavicím k otočení skóre a jejich vysokému vítězství.

Čáslavice B otočily poločas ve svůj prospěch

Podhorácko po úvodních čtyřech kolech inkasovalo pouze jednu branku, kdežto za poslední dva zápasy jich bylo už jedenáct. Zápas začali lépe domácí leč bez gólového efektu. Toho využili hosté ke vstřelení vedoucí branky, kterou dal Stanislav Lojda. Domácím se podařilo vyrovnat ve 34.minutě Marcelem Šimkem. Ve 40. minutě dostal poprvé domácí do vedení Michal Zikmund. Ve 44. minutě vstřelil svojí druhou branku v zápase Marcel Šimek a poslal domácí za příznivého stavu 3:1 do kabin.

Domácí postupně navyšovali skóre

Do druhého poločasu poslal trenér Málek pár nových hráčů, kteří se mu odměnili góly. V 51.minutě zvyšoval na 4:1 Vojtěch Čurda a tím celek z Podhorácka zcela rezignoval. V 55. minutě upravoval na 5:1 Petr Bednář. V 58. minutě byl vyloučen hostující brankář Pavel Klíma, který nezvládl nepříznivý stav utkání. V 69. minutě se krásně trefil po rozehraném rohu přímo z voleje Antonín Roupec. Poslední hřebíček do Podhorácké rakvičky zasadil Jan Beránek.

FK Čáslavice-Sádek B
Málek Rostislav, trenér Čáslavic B: Oproti minulému kolu kluci zahráli mnohem lépe. I když jsme prohrávali kluci zabojovali a dokázali utkání otočit a jasně svého soupeře přehrát. Také se nám vydařilo střídání hráčů z lavičky.

J. Martenek [-] - P. Růžička [-] , P. Klika [-] , A. Roupec [-] - M. Klika [-] , L. Rubák [-] (46. P. Bednář [-] ) , J. Vecheta [-] (66. T. Růžička [-] ) , J. Vaníček [-] - M. Šimek [-] (56. J. Beránek [-] ) , J. Kopl [-] (46. V. Čurda [-] ) - M. Zikmund [-] (73. M. Obůrka [-] )

FK Podhorácko 2015
P. KLíma [-] - P. Větrovský [-] , V. Trojan [-] , J. Roupec [-] , D. Hybner [-] - M. Zikmund [-] (34. M. Řepa [-] ) , M. Gáborík [-] , P. Bulička [-] , M. Táborský [-] - J. Veselský [-] (66. M. Cakl [-] ) , S. Lojda [-]

ŽK: 75. P. Bulička . ČK: 58. P. KLíma .
Hráči zápasu: A. Roupec , M. Šimek .
Místo: Čáslavice. Počet diváků: 90. Rozhodčí: PIKART David - VECHETA Roman (N), RŮŽIČKA Vladimír (N).