4.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Předín stále čeká na první bod

0

Ani výhoda domácího prostředí nepomohla Předínu k zisku alespoň jednoho bodu. Výhra posunula Nové Syrovice B do vrchních pater tabulky.

Předínu utekl začátek utkání

Do Předína přijely Nové Syrovice B využít slabší formy domácího týmu. Předín také začal nervózně, čehož hosté využili, aby Jan Železný během čtyř minut poslal Nové Syrovice do dvoubrankového vedení. Domácí se snažili s tímto výsledkem něco udělat, ale často byli zbrklý v koncovce. Přesto se jim ve 37. minutě díky Marku Šindelářovi podařilo vrátit do zápasu.

Předín už jen snižoval

Druhý poločas začala rychlá akce, která skončila gólem. Ve 46. minutě se trefil Josef Lang. Poté byl zápas místy nepřehledný a ani snížení Pavla Šindeláře na 2:3 v 60. minutě domácí nepřinutil k žádnému drtivému náporu. Nové Syrovice B si s přehledem pohlídaly výhru a odvezly si velmi cenné tři body. Domácí přišli nejen o zisk bodů, alé i o svého kapitána, jehož absence bude mít nejspíš dlouhodobější trvání.

SK Nové Syrovice B
Kratochvíl Jiří, asistent trenéra Nových Syrovic B: Zápas se pro náš tým ze začátku odvíjel lépe a měli jsme více ze hry. Později začal být zápas lehce nepřehledný. Tím začal upadat i výkon hlavního rozhodčího, který nestíhal dané tempo hry. Poté už se zápas víceméně dohrával, ovšem hosté byli šťastnější a odvezli si výhru a 3 body.

Předín
P. Šplíchal [-] - V. Kos [-] , M. Šindelář [-] , P. Frenc [-] , D. Píša [-] - P. Šindelář [-] , T. Vrbka [-] , P. Šindelář [-] - O. Vrbka [-] - Z. Kreuz [-] (76. D. Bouda [-] ) , D. Veleba [-] (40. J. Šindelář [-] )

F. Zavadil [-] - P. Zerza [-] (46. J. Vrba [-] ) , J. Vlček [-] (60. D. Jenerál [-] ) , Z. Dvořák [-] (67. L. Houserek [-] ) , J. Železný [-] , R. Janoušek [-] (73. V. Tříletý [-] ) , J. Houserek [-] , J. Lang [-] , V. Procházka [-] , P. Fouma [-] , J. Weidenthaler [-]

ŽK: 9. P. Šplíchal , 61. V. Kos , 90. D. Bouda - 23. P. Fouma , 61. J. Vrba , 80. D. Jenerál , 85. J. Železný , 90. F. Zavadil .
Hráči zápasu: J. Lang , J. Železný .
Místo: Předín. Počet diváků: 80. Rozhodčí: MÜLLER Jiří - MOUCA Martin (N), VYBÍRAL Kamil (N).