10.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Pikantní utkání otce proti synům skončilo remízou

0

Zajímavou zápletku přineslo utkání Sedlčan C proti Vysokému Chlumci, proti svým synům Radkovi a Filipovi v sestavě Sedlčan, nastoupil Radek Šťovícek starší v dresu Vysokého Chlumce. Utkání přineslo spoustu branek a zajímavých zvratů a nakonec skončilo spíše hokejovým výsledkem 6:6.

Sedlčany probral inkasovaný gól

Sedlčany v posledních zápasech předváděly skvělé výkony a jejich tým dobře šlapal. Podpořeni dobrými výsledky z kol minulých, si možná sedlčanští mysleli, že proti Vysokému Chlumci to půjde také hladce a úvod utkání možná trochu podcenili. První branku vstřelil za Chlumec Jaroslav Pilař. Sedlčany inkasovaný gól probral, začaly Chlumec přehrávat a zanedlouho přišlo vyrovnání z kopačky Jiřího Peška. Další dva góly přišly ve 20. a 24. minutě z kopaček Petra Sirotka a Vladimíra Jindry. V závěru půle Sedlčany opět trochu polevily, Chlumec nejprve ze standardky snížil na 3:2, trefil se Radek Šťovíček a chvíli po něm dokázal na 3:3 vyrovnat Šimon Kiš. Do šaten se tak šlo překvapivě za vyrovnaného stavu.

Sedlčany střídají pět hráčů

Do druhého poločasu vstoupila hodně pozměněná sestava Sedlčan, trenér domácího mužstva využil hned všech pět možností ke střídání. Možná i tím bylo způsobeno, že Sedlčany nehrály v úvodu druhé půle optimálně, sice více držely míč kombinačně byli silnější než jejich soupeř, ale Vysoký Chlumec hrozil z brejkových situací a dokázal jít proti Sedlčanům až do třígólového vedení, o dva góly se postaral Lukáš Chlasták, další z brejku přidal Jakub Kiš. Sedlčany opět zabraly v situaci, kdy jim už teklo do bot, hrozily hlavně akcemi po stranách a centrovanými balóny do vápna. V 68. minutě odpověděl na Kišův gól Radek Strnad. Hodně vidět byl například Jan Dvořák, jemuž soupeř rychlostně nestačil. Dvořák se také zapsal do střelecké listiny a to gólem na 5:6 v 74. minutě. Sedlčany už konec utkání herně ovládali, v 85. minutě vstřelil poslední branku utkání Radek Šťovíček mladší a proti týmu svého otce zařídil remízu 6:6.

TJ Tatran Sedlčany C
Tomáš Brotánek(obránce): „Do zápasu s Vysokým Chlumcem jsme vstoupili jakoby se nám nic nemohlo stát, po inkasovaných gólech, když už nám teklo do bot, se náš tým vždy zvednul a myslím si, že kdyby utkání trvalo ještě tak o pět minut déle, tak bychom to otočili úplně na vítězství.“

SK Vysoký Chlumec
Ludovít Kiš(trenér): „Do Sedlčan jsme odjížděli s respektem před soupeřem, věděli jsme, že nás nic lehkého nečeká, i z toho důvodu, že tým Sedlčan posílil o hráče z B týmu. Přesto jsme nezačali vůbec špatně, ujali jsme se vedení, ale jak je naším zvykem, soupeři jsme darovali vyrovnávací branku po chybě obrany. Když se domácí tým ujal vedení 3:1, vypadalo to na debakl, ale naštěstí jsme do půle stihli skóre srovnat. Po půlce to byl obrat snů, povedlo se pár pěkných akcí a rázem jsme v Sedlčanech vedli 6:3, což nikdo nečekal. Škoda, že jsme nedokázali zužitkovat ještě pár stoprocentních šancí. Tým Sedlčan, ale ukázal svojí sílu a výsledek dokázal srovnat.“

J. Ješuta [-] - V. Novotný [-] , T. Brotánek [-] (46. F. Šťovíček [-] ) , J. Pešek [-] (46. M. Petera [-] ) , J. Pospíšil [-] - R. Strnad [-] , P. Sirotek [-] (46. M. Horák [-] ) , V. Jindra [-] (46. M. Čermák [-] ) - J. Dvořák [-] , R. Šťovíček [-] , R. Kvěch [-] (46. M. Pecholt [-] ) -

A. Tesař [-] - J. Laštovička [-] (46. M. Paukner [-] ) , R. Šneller [-] , J. Novotný [-] (69. L. Kiš [-] ) - J. Pilař [-] , M. Baloun [-] , L. Chlasták [-] , J. Kiš [-] , S. Havel [-] (87. J. Hrma [-] ) - Š. Kiš [-] , R. Šťovíček [-]

ŽK: 71. M. Pecholt - 16. J. Novotný , 33. R. Šneller , 55. R. Šťovíček .
Hráči zápasu: J. Pospíšil , J. Dvořák - L. Chlasták .
Místo: Taverny. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Soukup Marek - ČÍŽEK Jan (N), ZVĚŘINA Martin (N).