9.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Mikulášek vystřelil 3 body v poslední vteřině

0

Góly staronové tváře v dresu Krásné Hory byl orazítkován zápas Krásné Hory B s Vysokým Chlumcem. Mikulášek se trefil hned po pár vteřinách hry a otevřel skóre a v závěru utkání rozhodl gólem v poslední vteřině o vítězství Krásné Hory.

Chlumec zaspal začátek

Chlumečtí hráči se ještě ani nestačili na hřišti rozkoukat a už s Krásnou Horou prohrávali, postarala se o to staronová tvář v dresu Krásné Hory Rostislav Mikulášek, který přišel do svého mateřského klubu zpět na půlroční hostování. Ten hned v úvodu využil nekoncentrovanosti stoperské dvojice a poslal Krásnou Horu do vedení. To navýšil v 10. minutě Lukáš Hůla a Krásná Hora měla v úvodu i další šance, které nevyužila. Chlumec také v několika případech musel podržet brankář Antonín Tesař.

Po povedeném začátku Krásné Hory, převzal v průběhu první půle iniciativu domácí Vysoký Chlumec a vytvořil na svého soupeře tlak. Jenže jak už je na Vysokém Chlumci zvykem, většina šancí ke skórování skončila nezdarem, domácí jsou totiž v pálení tutových šancí mistři. Několkrát se ozvala i branková konstrukce, ať už to byla tyč nebo břevno, Chlumec orazítkoval branku soupeře dokonale. Z vytvořeného tlaku se sice podařilo vstřelit branku Stanislavu Havlovi, ale Chlumec měl z tohoto tlaku vytěžit více, pokud chtěl uspět.

Mikulášek rozhodl v poslední vteřině

Na Vysokém Chlumci se nehrál nijak pohledný fotbal, ale alespoň branek přinesl docela dost. V druhé půli byl prvním střelcem chlumecký Jan Novotný, který srovnal na 2:2. Krásná Hora si vzala vedení zpět v 71. minutě, kdy se prosadil Martin Koudelka. Radost z vedení mu ale dlouho nevydržela, už o dvě minuty později srovnal na 3:3 Šimon Kiš. Už se pomalu zdálo, že utkání skončí spravedlivou remízou 3:3, jenže proti byl opět Mikulášek, střelec z první minuty. Vítězný gól Krásné Hory vstřelil asi vteřinu před koncem a po jeho brance už rozhodčí zápas ukončil a Krásná Hora B si tak připsala první letošní vítězství.

SK Vysoký Chlumec
Ludovít Kiš (trenér): „V Chlumci se v poslední době potýkáme s nechutí hrát fotbal, opět jsme nedokázali proměnit tutové šance a doplatili jsme také na individuální chaby v obranné fázi.“

TJ Krásná Hora B
Jiří Zelenka(trenér): „Těší nás výhra, ale fotbal to byl hrozný, z obou stran strašné. Zápasu by asi více slušela remíza, my jsme měli v závěru trochu štestí, idkyž rozhodnout jsme mohli už v první půli, kde jsme měli několik šancí, nestalo se.“

A. Tesař [-] - V. Pech [-] , R. Šťovíček [-] , J. Novotný [-] , Š. Kiš [-] - M. Baloun [-] , L. Chlasták [-] , S. Havel [-] , J. Kiš [-] - J. Laštovička [-] , V. Hřebejk [-]

P. Houska [-] - P. Kolář [-] , J. Hubička [-] , L. Hůla [-] , B. Procházka [-] (46. J. Kabát [-] ) , M. Koudelka [-] , R. Mikulášek [-] , J. Holan [-] , P. Hrubý [-] , J. Hůla [-] , L. Čihák [-]

ŽK: 72. M. Baloun - 72. L. Čihák , 90. R. Mikulášek .
Místo: SK Vysoký Chlumec. Počet diváků: 20.