4.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Vysoký Chlumec konečně zabral

0

Vysoký Chlumec se po třech porážkách konečně dočkal prvního vítězství v nové sezóně, v Nové Vsi vstřelil hned 8 gólů a mohlo by se zdát, že to byl jednoznačný zápas, ale úplně jednoduché to pro Chlumec nebylo.

Skóre otevřel Kiš, Nová Ves rychle srovnala

Vysoký Chlumec ve 4. kole soutěže zavítal k mistrovskému na trávník Nové Vsi, kde se utkal s tamním C-týmem. K zápasu se nedostavil delegovaný rozhodčí Miloš Krátký a tak utkání musel odřídit laik z řad domácích Radek Baloun. Na první branku se nemuselo dlouho čekat, obstaral jí hned ve čtvrté minutě hostující Jakub Kiš, který parádní střelou z dálky nedal domácímu brankáři Karlu Hirschovi nejmenší šanci. Poté Vysoký Chlumec podržel brankář Antonín Tesař, který se blýskl skvělým zákrokem proti střele domácího hráče. Domácí se nevzdávali a byli v úvodu vyrovnaným soupeřem, dokonce dokázali i vyrovnat stav na 1:1 a to zásluhou nejstaršího hráče na hřišti Františka Knutha, který se prosadil v 8. minutě zápasu. Chlumec však ještě v první půli přidal dvě branky zásluhou Jaroslava Laštovičky a Marka Balouna. Do šaten se tak šlo za stavu 1:3.

Chlumec přidal góly, domácí jen snížili z penalty

Chlumec rozhodl o svém vítězství hned v úvodu druhé půle, když dokázal běhěm pěti minut vstřelit tři slepené góly o které se postarali Čejda s Laštovičkou a Šťovíčkem. V 65. minutě přidal svou druhou trefu v zápase Radek Šťovíček. Poté fauloval ve vápně Martin Paukner a domácí z nařízeného pokutového kopu snížili na 2:7, na jasné výhře Vysokého Chlumce to už ale nemohlo nic změnit. Poslední branku přidal ještě těsně před koncem Jan Čejda, který přišel na hřiště až na druhý poločas a i tak stihl skórovat dvakrát.

TJ Sokol Nová Ves C
Ludovít Kiš (trenér, SK Vysoký Chlumec): „K zápasu se nedostavil delegovaný rozhodčí p. Krátky a tak se týmy domluvili, že zápas odpíská domácí laik. Nutno říci, že zápas byl řízen korektně. Smutné je to, že nejvíce branek v našem týmu nastříleli borci, kteří už mají v uvozovkách nárok na fotbalový důchod.Ale snad probudí naše mladší hráče. To ostatně uvidíme příští zápas, kdy hostíme nepříjemného soupeře z Kňovic.“

K. Hirsch [-] - V. Čadek [-] , F. Knuth [-] , J. Kubíče [-] , L. Soukup [-] , P. Říha [-] (45. J. Ejem [-] ) , E. Pán [-] (45. J. Hájek [-] ) , M. Belza [-] , O. Kubíče [-] , M. Mach [-] , J. Moravec [-]

SK Vysoký Chlumec
A. Tesař [-] - Š. Kiš [-] (55. M. Paukner [-] ) , R. Šneller [-] , M. Baloun [-] (80. J. Hrma [-] ) , S. Havel [-] (46. J. Čejda [-] ) , J. Novotný [-] - R. Šťovíček [-] , J. Kiš [-] , L. Chlasták [-] , J. Pilař [-] - J. Laštovička [-] (51. V. Pech [-] ) -

Hráči zápasu: R. Šťovíček .
Místo: Nová Ves pod Pleší. Počet diváků: 10. Rozhodčí: Krátký Miloš - NOVÁK Jaroslav (N), HŘEBEJK Vladimír (N).