8.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Skalice měla nakročeno k zisku tří bodů, nakonec bere jen dva

0

Domácí ze Skalice chtěli doma jasně Libchavu porazit. To se jim sice povedlo, jenže tak, jak to rozhodně v plánu neměli. Libchava domácí pořádně zlobila a nakonec rozhodovaly až penalty...

Skalice ve vedení

Domácí začali tak, jak se od nich očekávalo. Na soupeře vyvinuli tlak a již v 6. minutě utkání z toho dokázali vytěžit branku. Postaral se o ní Václav Šíma, který tak poslal svůj tým do vedení. Jenže o osm minut později, přesněji řečeno ve 14. minutě, srovnával Vrabec Hynek a zápas tak byl opět vyrovnaný. Nakonec to domácí dokázali přeci jen urvat, když minutu před koncem základní hrací doby posílal do vedení domácí hráč Bednář Patrik, který tak zařídil psychologickou výhodu, před odchodem do šaten. Konec poločasu za stavu 2:1.

Vyrovnání hostů, následné penalty

Skalice věděla, že je na koni a tak se snažila zbytečně nechybovat a nepouštět Libchavu do vyložených šancí. Ty si ovšem hosté stejně vytvořili a dlouho nemohli domácího gólmana překonat. Až v minutě 70., kdy se o vyrovnání zasloužil Josef Šiner. Mazák z Libchavy tak poslal svůj tým na penaltový rozstřel, kde se rozhodovalo o vítězi. Ty nakonec zužitkovali domácí, když vyhráli poměrem 5:3. Skalice tak sice zvítězila, ale bere jen dva body. Celkové skóre po penaltách tedy 3:2 pro domácí.

SK Skalice u České Lípy B
M. Bláha [-] - J. Loffelmann [-] - M. Lebruška [-] - - V. Daniel [-] , J. Kohout [-] , T. Pollach [-] , O. Hledík [-] , V. Šlajs [-] , P. Bednář [-] , M. Kremina [-] , V. Šíma [-]

TJ Sokol Dolní Libchava
M. Macek [-] - K. Kaňkovský [-] , M. Los [-] , H. Vrabec [-] , L. Dušánek [-] , J. Havelka [-] , P. Lebduška [-] , M. Kalenda [-] , J. Kukal [-] , L. Mígl [-] , J. Šiner [-]

ŽK: 21. O. Hledík , 50. J. Loffelmann , 54. V. Šlajs - 22. L. Dušánek , 54. M. Macek . ČK: 72. V. Šlajs .
Místo: Skalice. Počet diváků: 70. Rozhodčí: Paulus Petr - ŘEHÁČEK Lubomír, BAHNÍK Martin.