8.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

Cvikov závěr nezvládl a Police bere plný počet

73. J. Moravec - 14. D. Kalina , 82. T. Benda
0

Cvikov bojuje o to, aby nebyl poslední v lize. Police má opačný problém, protože se snaží vmísit mezi elitu na vršku tabulky. Úspěšnější byli hosté, kteří nakonec domácí přehráli a berou tři body...

Spalování šancí, především ze strany hostů

Police vkročila pravou a Cvikovští to hodně cítili. Na hosty zrovna nestačili a do takové 14. minuty měli hosté dobré čtyři tutové šance, které ovšem postrádali přesnost v zakončení. Nakonec to hosté zlomili, to když David Kalina mladší skóroval, opět po samostatném úniku, na 1:0. Poté se hra relativně vyrovnala, to když Cvikov přeci jen doma zabral a už jsme nemohli hovořit o jednostranném zápasu. Branky již nikdo z týmu nepřidal a do šatny se tak odcházelo za stavu 1:0 pro hosty z Police.

Cvikov tlačil a srovnal, jenže Police přidala další gól

Domácí hosty pořádně přitlačili již od úvodních minut a právě tady se předvedl hostující brankář Jánský Petr, který pochytal nejednu vyloženou šanci. To ovšem neplatilo v 73. minutě, kdy se o vyrovnávací gól postaral střídající hráč Jiří Moravec. Zápas tak prakticky začínal od znova. Jenže to se hostům moc nelíbilo a v 82. minutě, kdy si na krásný centr od Kadlece Stanislavanaběhl kapitán hostů Benda Tomáš a učebnicovou hlavičkou zavěsil do branky. Hosté tak šli do vedení o jeden gól. Do konce půle si hosté již pohlídali stav utkání a mohli nakonec i slavit výhru v poměru 2:1 pro Horní Polici.

TJ Sokol Horní Police
Miloš Šamša (vedoucí Police): „Jeli jsme na horké hřiště do Cvikova a věděli jsme, že to bude složité, protože potřebují body. Navíc nás ve druhé půli skutečně zamáčkli k naší brance a báli jsme se, že nebudeme mít ani ten jeden bod, pro který jsme si přijeli. Nakonec jsme ty tři body vybojovali a jsme za ně vážně rádi.“

FK Cvikov B
A. Votava [-] - R. Kuběj [-] (46. J. Moravec [-] ) , P. Rokoš [-] , M. Adlt [-] - J. Beneš [-] (46. M. Vávra [-] ) , A. Kotek [-] , P. Zvára [-] , K. Kutloch [-] - Z. Stehlík [-] - J. Vacek [-] , M. Žák [-]

P. Jánský [-] - T. Diart [-] , R. Kubaš [-] , P. Věchet [-] , M. Vágner [-] (92. M. Čížek [-] ) - J. Kodeš [-] , M. Bizoň [-] (46. L. Šamša [-] ) , M. Bizoň [-] - D. Kalina [-] (46. P. Nývlt [-] ) , D. Kalina [-] (46. S. Kadlec [-] ) , T. Benda [-] -

ŽK: 63. M. Bizoň .
Hráči zápasu: P. Jánský , R. Kubaš , T. Diart .
Místo: Cvikov. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Řezáč Josef - ŘEHÁČEK Lubomír, HRBÁČEK Jan.