8.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Valtinov zdolal hosty úspěšně, rozhodovaly penalty

0

V sobotním klání se očekával velice vyrovnaný zápas na půdě Valtinova, kde Žandovští nechtěli přijít o body. Domácí, ale měli více štěstí, když soupeře udolali na penalty...

Mírná převaha hostů s jedinou brankou

Zápas začal v režii hostů, kteří přeci jen nejspíše měli z poločasu o trochu více, než domácí. Hráli po větru, což jen dodalo svižnost a rychlost jejich hře. Další faktor, který nahrával hostům byl ten, že měli i více šancí a pravděpodobnost vsítění branky se tak nakonec naklonila na jejich stranu. V 9. minutě z toho dokázal těžit Ondřej Mládek, který tak poslal hosty do vedení 0:1. Do poločasu hra vypadala obdobně, ovšem bez další vstřelené branky. Do šaten se poté odešlo za stavu 0:1 pro hosty ze Žandova.

Domácí se vzchopili a vyrovnali

Druhá půle začala s převahou na opačné straně. Valtinov si dokázal připravit šance, které skončili úspěšně až v minutě 65. Postaral se o to Marek Pýcha, střídající hráč, který po trestném kopu doklepl míč do sítě, to když hostující gólman smolně vyrážel přímo k němu. Přišlo alespoň vyrovnání a začínalo se zase od znova. Nakonec již nikdo z celků nedokázal vsítil gól a zápas tak musel pokračovat při penaltách. Tady si to vystříleli domácí v poměru 6:5. Domácí z Valtinova tedy vítězí v utkání poměrem 2:1.

TJ Slavoj Velký Valtinov
Petr Chmelař (hlavní pořadatel): „Říkali jsme si, že bychom už mohli konečně vyhrát, ale vzhledem ke koncovce můžeme být za penalty rádi. Nedaří se nám efektivita v zakončení. Střelecky se docela trápíme, protože své šance neproměňujeme v branky. Až tohle změníme, začneme zase vyhrávat.“

J. Vimer [-] - J. Vosecký [-] , L. Doubek [-] , L. Novák [-] , O. Wágner [-] , V. Zelený [-] , J. Zelený [-] , V. Štembera [-] , J. Pýcha [-] , V. Koška [-] (46. M. Pýcha [-] ) , O. Košek [-]

TJ Spartak ČKD Žandov
O. Košťák [-] - P. Boháč [-] , O. Mládek [-] (76. M. Plaček [-] ) , T. Miko [-] , J. Štěpánek [-] , P. Štrupl [-] , J. Semerád [-] , O. Džudža [-] , M. Šlechta [-] , T. Vaníček [-] , T. Matějček [-]

ŽK: 72. J. Pýcha , 86. V. Štembera - 21. M. Šlechta , 38. T. Miko .
Hráči zápasu: J. Pýcha , V. Štembera , V. Zelený .
Místo: V.Valtinov. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Jankech Pavel - ŘEZÁČ Josef, MATYS Ondřej.