8.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Bukovany využili domácího prostředí a berou tři body

0

Hosté z Křavař přijeli do Bukovan a očekávala se jasná jednička pro domácí. Kravaře jsou totiž bez formy a pohybují se ve druhé půlce tabulky. Nakonec domácí zápas vyhráli jen těsně...

Jediná a rozhodující branka v utkání

Zápas se nesl v duchu papírových předpokladů. Domácí soupeře tlačili a nechtěli svým fanouškům, kterých se tu sešlo sedmdesát, zkazit radost, a proto se snažili hrát pohledně a hlavně zvítězit. Nakonec se o to postarala jediná branka zápasu, o kterou se zasoužil domácí Robert Sedlák a Bukovany se tak očekávaně dostali do vedení. Konec poločasu odbyl a domácí šli do kabin s jednogólovým náskokem do druhé půle. Stav tedy 1:0.

Špatná produktivita na obou stranách

Půle ve znamení špatné koncovky. Hráči jakoby si nechali mířidla v šatně a bohužel, v poločase jsme již žádný gól neviděli. Padla nějaká ta žlutá karta, ale nic zásadního pro oko příznivců a zápas se tak, bez kvalitního zakončení, dotrápil až do konce. Nic důležitého za napsání již nestojí, a proto zápas dopadl očekávaně i když s jedinou brankou, za stavu 1:0 pro domácí tým z Bukovan. Hosté tedy stadion domácích nevykradli.

TJ Družba Bukovany
T. Fišer [-] - Z. Fertig [-] , V. Hlubuček [-] (89. P. Kusý [-] ) , R. Sedlák [-] , L. Ramík [-] , J. Králík [-] , J. Kočí [-] (66. J. Michálek [-] ) , L. Svoboda [-] , J. Valta [-] , M. Samek [-] , M. Ramík [-]

FK Lokomotiva Kravaře u České Lípy
M. Řehák [-] - D. Gallo [-] (83. M. Červený [-] ) , M. Končel [-] , M. Suchan [-] (64. M. Sixta [-] ) , A. Kubišta [-] , T. Gvizd [-] , D. Šubrt [-] , J. Koutný [-] , M. Pálka [-] , J. Palka [-] , P. Šena [-]

ŽK: 41. D. Gallo , 57. M. Pálka , 86. M. Sixta .
Místo: Bukovany. Počet diváků: 70. Rozhodčí: Řezáč Josef - JANKECH Pavel, MATYS Ondřej.