6.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

--

--

Hosté z Libchavy si přijeli vybojovat body, domácí jim to naneštěstí pro svůj tým umožnili

0

Hráči domácích chtěli odčinit prohru v minulém ligovém kole a proto měli ambice na zisk tří bodů. Hosté z Dolní Libchavy, kteří hrají zápas co zápas lépe a lépe, byli ovšem zásadně proti...

Domácí vkročili na trávník s úmyslem doma vyhrát, hra ale byla podle Libchavy

Do zápsu Cvikovští vstupili s tím, že by chtěli diktovat tempo hry a hrát tak jak si řekli v kabině. Bohužel to tak úplně nevyšlo a Libchava za žádnou cenu nechtěla přistoupit na hru domácích. Cvikovu se toho moc v první půli nevydařilo, navíc když od zvolené taktiky domácí upustili a otěží se zmocnili hráči hostů. Po chybné rozehrávce mužstva na domácí půdě se ujali vedení právě hosté, zásluhou Milana Lebdušky, který onoho zaváhání využil, obraně domácích utekl a trestal gólem na 0:1. Do konce poločasu už béčko ze Cvikova nevyrovnalo a do kabin se odcházelo při jednom gólu na straně hostů.

Hosté dovršili svou převahu dalšími góly

Druhá půle působila značně odevzdaně ze strany domácích a sice po druhém gólu, o který se postaral Jiří Kukal a Libchava již vedla 2:0. Záblesk naděje pro domácí mohl být po snížení stavu na 2:1 když branku vsítil Kotek Aleš. To ale rychle vyprchalo neboť rozhodující gól, po kterém Cvikovští definitivně odešli, přišel 3 minuty po poslední brance z kopaček Michala Kaňkovského, který tak pojistil výhru Libchavy v konečném poměru 3:1 pro svůj tým.

FK Cvikov B
Karel Holoun (asistent trenéra Cvikova): „Snažili jsme se tým vyburcovat ke hře, kterou jsme si jasně v šatně ukázali, ale bohužel. Trápí nás nezodpovědnost některých hráčů, kteří například večer před zápasem navštívili noční kluby místo přípravy na nadcházející zápas. To nás dnes stálo body.“

FK Cvikov B
A. Votava [-] - M. Adlt [-] , M. Vávra [-] , R. Kuběj [-] , P. Rokoš [-] - L. Minář [-] (73. J. Beneš [-] ) , Z. Paštika [-] , J. Moravec [-] (46. K. Kutloch [-] ) , A. Kotek [-] - J. Satrapa [-] (31. P. Zvára [-] ) , P. Tóth [-]

TJ Sokol Dolní Libchava
M. Macek [-] - K. Kaňkovský [-] , M. Los [-] (54. J. Kukal [-] ) , A. Koros [-] (25. M. Kalenda [-] ) , L. Dušánek [-] , J. Havelka [-] , P. Lebduška [-] (60. R. Matějíček [-] ) , D. Ješeta [-] , P. Nešický [-] , L. Mígl [-] , J. Šiner [-]

ŽK: 43. P. Zvára .
Místo: Cvikov. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Tykva Lukáš - BAHNÍK Martin, HAVEL Tomáš.