5.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Hosté s body neodjeli, Stružnice poprvé v sezóně vítězí

0

V 5. kole Okresního přeboru se na domácím stadionu v Jezvé představili týmy ze spodní části tabulky a oba celky čekal těžký zápas. Nakonec slavili domácí, kteří se tak odrazili ze dna soutěže...

Jediná šance domácích, jediný gól půle

V zápase se doufalo ve velký počet gólů a to hlavně z toho důvodu, že oba celky nedisponovaly obranou liní, která by v předešlých zápasech pravidelně držela čistá konta. Zápas nebyl zrovna vyrovnaný. Na míči byli lepší hosté a znatelně domácí přehrávali, ovšem ze hry měli nakonec více hráči Stružnice, kteří za poločas sice vystřelili jen jednou na bránu, ale za to přesně. O jediný gól poločasu se tedy postaral hráč Pavel Mareček, který skóroval v 18. minutě utkání. Hráči obou mužstev odcházeli do šatny za stavu 1:0.

Sosnová chtěla utkání otočit, to se ale nestalo

Do druhé půle naskočili hráči Sosnové s myšlenkou zvratu celého zápasu, což se potvrdilo v 56. minutě kdy hostující kanonýr Rober Slipčenko dokázal vyrovnat utkání a šance  byli opětpadesát na padesát. Jenže do vedení, o 10 minut později, poslal domácí opětz Pavel Mareček, který se tak prosadil již podruhé. Hosté, místo zachování chladné hlavy, zápas přestali kontrolovat a hráli vabank, aby uhráli alespoň bod. Toho z brejku využil, v 86. minutě Miroslav Koždoň, který tak dovršil povedené utkání pro domácí za konečného stavu 3:1.

Sparta Sosnová
Milan Slipčenko (hrající trenér Sosnové): „Šli jsme do zápasu s tím, že už bychom měli konečně vyhrát. Naše stará bolest je ta, že místo střel ze střední a větší vzdálenosti, to chceme pokaždé dohrát tzv. do kasy a to se nám zatím mstí. Navíc počítáme i zraněné. V dalším utkání nastoupíme bez útočníka Slipčenka mladšího, který má problémy s tříslem.“

TJ Dynamo Stružnice
R. Čech [-] - R. Blažek [-] (47. D. Fajtl [-] ) , P. Mareček [-] , A. Havlík [-] , L. Merenus [-] , B. Koždoň [-] , L. Jedlička [-] , P. Brejcha [-] , M. Uhrecký [-] , L. Křemen [-] , M. Sokol [-]

M. Janovský [-] - M. Hapiák [-] , J. Poláček [-] , J. Vokoun [-] , Z. Sameš [-] - M. Bango [-] (37. M. Fulier [-] ) , M. Slipčenko [-] , T. Hamata [-] (77. R. Bodi [-] ) - R. Slipčenko [-] , J. Kolínský [-] - J. Růžička [-]

ŽK: 53. B. Koždoň , 74. L. Merenus .
Hráči zápasu: P. Mareček - J. Vokoun , R. Slipčenko .
Místo: Jezvé. Počet diváků: 46. Rozhodčí: Mengr Jiří - FOLK Miroslav, JANKECH Pavel.