5.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Skalice doma nezaváhala, Cvikov přejela vysokou výhrou

0

Skalice hostila Cvikov B, což byl souboj dvou mužstev se střední části tabulky. Oba celky chtěli body a tak nás čekalo papírově vyrovnáné utkání. Cvikov sice přijel v silné sestavě, ale na domácí to ani zdaleka nestačilo...

Nedáš, dostaneš

Cvikov do utkání nenastoupil špatně a ze začátku poločasu si na své konto připsal dvě slibné šance, které se ovšem minuly s efektivitou. Po chybách na straně hostů se dokázal prosadit nejdříve, v 10. minutě Lebruška Ondřej a poté ten samý hráč v minutě 37. Zápas dostal náboj, ale ten vytěžili pouze hráči Skalice. Za provázky tahali spíše hráči domácího mužstva, což se projevilo i na gólech. Do konce poločasu jsme již branky neviděli a hráči tak, po smolném poločasu pro hosty, odcházeli za stavu 3:0 do šaten.

Změna sestavy hostům nepomohla

Hosté vrkočili v pozměněné sestavě a doufali tak v obrat. Jakub Vacek v úvodu druhého poločasu sice šel sám na branku, ale tolik potřebný gól pro béčko ze Cvikova, nevsítil. Na 3:0 zvyšoval ze standartní situace Tomáš Pollach, kdy využil uvolněného prostoru ve zdi, když domácí hráč před míčem uhnul, a střílející tak dokázal přesně trefil mezeru ve zdi a vsítil zlomový gól, po kterém již Cvikovští neměli odezvy. Hosté se již prakticky k ničemu nedostali a do konce zápasu se to s nimi vleklo. Čtvrtý i poslední pátý gól byl v režiji Jakuba Jehličky, který si jakožto střídající hráč, rád připsal dvě branky na své konto. Podtrhl tak značné vítězství Skalice v poměru 5:0.

FK Cvikov B
Karel Holoun (vedoucí Cvikova): „Chtěli jsme potvrdit minulé vítězství nad Dubou, ale to se nám dnes nevydařilo. I když jsme chtěli urvat tři body, museli jsme to přehodnotil kvůli nepříznivým podmínkám, jako například špatnému počasí a řekli jsme si, že budeme rádi alespoň za bod. Bohužel konstelace hvězd nám dnes nevyšla. Nicméně nic nebalíme a budeme se snažit hrát dál o co největší počet bodů.“

SK Skalice u České Lípy B
R. German [-] - J. Loffelmann [-] - M. Lebruška [-] , V. Šíma [-] - V. Daniel [-] (46. J. Kohout [-] ) - T. Pollach [-] (69. L. Martínek [-] ) , J. Lidmila [-] , O. Hledík [-] , P. Bednář [-] , O. Lebruška [-] , V. Šlajs [-] (69. J. Jehlička [-] )

FK Cvikov B
A. Votava [-] - M. Novotný [-] (46. J. Vacek [-] ) , R. Kuběj [-] , M. Žák [-] (67. J. Vondráček [-] ) , M. Adlt [-] - Z. Stehlík [-] (46. J. Satrapa [-] ) , P. Rokoš [-] - J. Moravec [-] (67. J. Beneš [-] ) , P. Zvára [-] (70. M. Vávra [-] ) - T. Kaiser [-] , A. Kotek [-]

ŽK: 70. A. Kotek , 77. J. Vacek , 85. J. Satrapa .
Hráči zápasu: O. Lebruška - R. Kuběj , J. Moravec .
Místo: Skalice. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Kapoun Karel - KUTÍLEK Martin, ĎÖRĎ Mário.