4.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

Cvikov doma nedal šanci Dubé, k vidění bylo celkem šest branek

20. P. Rokoš , 36. P. Tóth , 39. A. Kotek , 57. J. Moravec , 83. P. Tóth - 90. T. Hladký
0

Hostující tým z Dubé přijel do Cvikova s vidinou dělby bodů. Cvikov byl ale zásadně proti a na důkaz toho vsítil hostům krásných pět branek, na které hosté nedokázali odpověď. Zápas tedy nabídl zajímavou gólovou podívanou...

Do šatny se šlo za již téměř rozhodnutého stavu

Cvikovští ještě v sezóně nevyhráli a proto si chtěli, především před domácími fanoušky, kterých přišlo zhruba sto, připsat plný počet bodů a v tabulce tak vylepšit nejen umístění, ale i skóre. Nutno přiznat, že hráči začali zápas tak jako žádný z předešlých. Celý poločas jsme mohli vidět dynamickou hru, založenou na precizní kolektivní spolupráci, kterou podrthli hned ve třech gólových případech. První branka padla z kopaček záložníka Petra Rokoše, který se prosadil ve 20. minutě. O patnáct minut později se gólově zapsal Patrik Tóth a za další tři minuty, tedy ve 39. minutě, spečetil první půli Aleš Kotek. Za stavu 3:0 se tak odcházelo do šaten.

Přeci jen vyrovnanější hra, ovšem ne na branky

Druhá půle začala obdobně jako první. Hráči domácího výběru působili příkladně semknutě a hráči Dubé s nimi měli velké problémy. Především v 57. minutě se do listiny střelců zapsal Moravec Jiří, který tak brankou zvýraznil svůj vydařený výkon v zápase. Debakl v podobě 5:0, nadhodil již podruhé suveréní brankou Patrik Tóth, v utkání již podruhé. Tomáš Hladký, alespoň symbolicky, v poslední minutě řádné hrací doby snížil na 5:1 a čisté konto domácím nedaroval. Zápas tak skončil 5:1 pro domácí celek ze Cvikova.

FK Cvikov B
Karel Holoun (Trenér Cvikova): „Bylo načase zvítězit, protože jsme v prvních utkání nehráli tak jak jsme chtěli a do tohoto zápasu jsme vše chtěli změnit. To se nám povedlo a nejen hráči, ale celý mančaft se dokázal semknout a předvést na hřišti to, co jsme dnes měli možnost vidět. Z naší strany určitě dobrý výkon. Chci kluky pochválit.“

FK Cvikov B
A. Votava [-] - M. Adlt [-] , M. Žák [-] , R. Kuběj [-] (46. P. Zvára [-] ) , M. Novotný [-] - A. Kotek [-] (72. J. Vondráček [-] ) , P. Tóth [-] , P. Rokoš [-] (28. M. Vávra [-] ) , Z. Stehlík [-] - J. Moravec [-] - J. Vacek [-] (61. J. Beneš [-] )

TJ Slavoj Dubá
T. Dvořák [-] - T. Pavlík [-] , J. Fliegel [-] (67. L. Šíma [-] ) , J. Dvořák [-] - P. Jombík [-] , J. Kamarád [-] , M. Heptner [-] , J. Sloup [-] - T. Sobotka [-] (28. T. Hladký [-] ) , F. Porsch [-] - L. Drunecký [-]

ŽK: 44. Z. Stehlík , 63. M. Novotný , 71. P. Tóth - 32. T. Sobotka , 45. F. Porsch .
Místo: Cvikov. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Paulus Petr - HRBÁČEK Jan, ŘEZÁČ Josef.