4.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Jednoznačný zápas, které ovládlo domácí mužstvo

0

Hosté přijeli na Bukovany s tím, že se budou prát o body. Domácí ale měli výborně sehraný tým a Kamenici čekal velice složitý zápas, již tradičně při vysokých tropických teplotách, které hráčům určitě ve výkonu nepomáhaly, především na straně hostů...

Hra na jednu stranu, Kamenice nestíhala

Zápas jak začal, tak i skončil v režiji domácích, kteří doma potvrdili roli favorita a hosty nepustili k jediné šanci, která by Kamenici dostala do sedla. V 31. minutě dostával domácí do vedení Jakub Najman, který se v zakončení nemýlil. Nic zajímavého se do konce poločasu již nestalo a dirigenty zápasu byli až do konce první půle hráči z domácího mužstva. Při odpískání konce byly družstva rádi za pauzu, kterou vyžili k občerstvení, což bylo zásadou v tak perných dnech. Do šaten se tedy šlo za výsledku 1:0.

Dovršení vítězství, propadák na straně Kamenice

Do druhé půle chtěli jistě hosté některé věci na hřišti změnit, aby se alespoň přiblížili k bodové vidině. Tu jim pár minut po hvizdu, konkrétně v 54. minutě vzal opět Jakub Najman, který nakonec mohl dát i třetí gól a zkompletovat tak hattrick, ale nedal. Hráči hostů propadávali ve všech aspektech i nadále a mohli být rádi, že kvůli nepřesným zakonečním ze strany domácich nedostali branek více. V závěru ještě přidal poslední gól Josef Králík a zápas dostal poslední razítko. Hráči Kamenice tak po špatném výkonu opustili spolu s domácími hřiště za stavu 3:0 pro Bukovany.

FC Kamenice
Jiří Pokorný (trenér Kamenice): „Domácí byli jednoduše jasně lepší. Přehrávali nás snad ve všech aspektech hry a ani to horko nám moc nepomohlo. Můžeme být rádi, že nám domácí nedali vícero branek, protože šance na to jistě měli. Výkon kolektivu byl zkrátka špatný, nevím o nikom koho bych mohl za odehrané utkání vypíchnout. Víc k tomu nemám co dodat, prostě jsme dnes byli horší.

TJ Družba Bukovany
T. Fišer [-] - J. Najman [-] , D. Vetešník [-] (70. J. Michel [-] ) , J. Valta [-] (65. R. Sedlák [-] ) , J. Kočí [-] (55. V. Hlubuček [-] ) , J. Králík [-] , D. Zátka [-] (80. Z. Fertig [-] ) , L. Svoboda [-] (60. J. Dostál [-] ) , M. Samek [-] , M. Ramík [-] , L. Ramík [-]

FC Kamenice
V. Erben [-] - V. Kulhánek [-] (55. M. Netolický [-] ) , M. Sedláček [-] , J. Serdel [-] - O. Friml [-] (65. Z. Vošvrda [-] ) , M. Pobjecký [-] , P. Sedláček [-] , T. Hrubý [-] , L. Martínek [-] , J. Kisty [-] - M. Miklovič [-]

ŽK: 78. J. Michel - 29. T. Hrubý .
Místo: Bukovany. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Mengr Jiří - FOLK Miroslav, BÖHME Ladislav.