10.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Jestřebí bere doma všechny body, Lindava odjela s prázdnou

25. J. Říha , 30. J. Říha , 71. J. Trhlík - 40. O. Mareš , 79. V. Tima
0

Domácí z Jestřebí se doma chtěli poprat o tři body, protože Lindava je pro ně soupeř, se kterým hrát lze. Nakonec to bylo velice těsné, ale radost měli přeci jen domácí...

Ze hry měli více domácí

Jestřebí vůbec nezačalo špatně. Jakožto domácí tým se chopil otěží zápasu a produkce přišla již ve 25. minutě, kdy se trefil Jakub Říha, který tak prozatím uklidnil domácí. Za dalších pět minut opět skóroval Jakub Říha a to už pro hosty znamenalo potíže. Naštěstí pro hosty, alespoň snižoval stav Ondřej Mareš, který tak svým posledním výrazným momentem v první půli zavelel k odchodu do šaten. Stav 2:1. Pojďme si říci, jak to probíhalo v půli druhé.

Ten už byl v režii Lindavy, domácí se báli o body

Druhá půle byla vyloženě Lindavy, která si v kabině hodně řekla a do druhého poločasu nastoupila jako vyměněná. Hosté tlačili, stříleli, ale stále bez branky. Paradoxně to byli domácí, kteří z náporu Lindavy vytěžili brejk, který skončil v síti hostů již po třetí. To se psala 71. minuta a střelcem byl Jakub Trhlík. Lindava se přeci jen dočkala gólu, díky kterému měla v zápase ještě nějakou tu šanci. Za hosty se v 79. minutě prosadil Václav Tima a snížil stav na rozdíl jedné branky. To bylo vše a zápas tak skončil v poměru 3:2 pro domácí z Jestřebí.

TJ Jestřebí-Provodín
Pavel Kolář (trenérJestřebí): „Moc jsme od toho neočekávali, neboť nám chybělo dost hráčů. Přeci jen nám mladíci ty góly dali a tak jsme vyhráli. I tak ale máme problém. Jsme sice neporažení, ale bojíme se, že to přijde v nejhorší moment.“

M. Procházka [-] - J. Ješeta [-] , M. Martínka [-] , M. Žižka [-] (84. V. Hladík [-] ) , P. Wágner [-] , L. Trnečka [-] , J. Říha [-] (60. J. Trhlík [-] ) , L. Prkno [-] , D. Maleček [-] , T. Karas [-] , J. Čvančara [-]

TJ Dynamo Lindava
L. Tichý [-] - J. Houfek [-] , J. Laurin [-] , V. Tima [-] , P. Havlas [-] , L. Halčin [-] - O. Mareš [-] , J. Dvorský [-] , M. Knespl [-] - M. Moravec [-] , M. Nýdrle [-]

ŽK: 66. T. Karas , 73. J. Čvančara , 75. M. Martínka .
Hráči zápasu: J. Ješeta , J. Trhlík .
Místo: Jestřebí. Počet diváků: 20. Rozhodčí: Poppr Zbyněk - MAREK Zdenek, ŽIŽKA Martin (N).