10.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Kunratice zvládly roli favorita a vezou těsnou výhru

40. J. Jablonský (p.) - 28. I. Fanta , 44. S. Klodner
0

Hosté z Kunratic přijeli v roli papírového favorita a samozřejmě ho také chtěli potvrdit. Domácí byli v druhé polovně tabulky a doufali zde v nastartování a stoupání vzhůru. To se jaksi nepovedlo a hosté odjíždějí s plnou...

Všechny góly v půli první

První půle fanoušky bavila, neboť jsme všechny branek viděli právě v tomto čase. Hosté přeci jen byli v utkání tím lepším týmem a odrazilo se to již na první brance, kterou dával Ivan Fanta a jeho tým tak šel do jednobrankového vedení. Domácí se nechtěli nechat tak brzy porazit a vyrazili do útoku. Jejich jediná branka v zápase přišla v minutě 40., kdy domácí Jan Jablonský proměnil pokutový kop a zápas tak byl zase vyrovnán. Jenže tento stav netrval moc dlouho. O čtyři minuty později se trefil hostující kapitán a symbol Koutný Jan. Zápas tak do poločasu skončil za stavu 1:2 pro hosty, když už nic zásadního obraně Kunratic domácí neprovedli.

Dohrávání zápasu

V téhle půli se toho skutečně moc zajímavé nestalo, což je škoda, ale první poločas si bohužel vybral svojí daň. Šance byly na obou stranách, ale ani jedna se nepotkala s přesností v zakončení. Poločas byl hodně bojovný a nikdo z týmů nechtěl udělal fatální hrubku, která by znamenala dělbu bodů. Nakonec se zápas už jen dohrával a výsledné skóre tedy 1:2 pro hosty z Kunratic, kteří díky této výhře putují na páté místo v tabulce.

TJ Noviny pod Ralskem
K. Moravec [-] - B. Žaloudek [-] (84. J. Tyll [-] ) , M. Lundák [-] (46. R. Heidrich [-] ) , M. Novotný [-] , V. Foubík [-] , J. Sukovatý [-] , Z. Žeňka [-] , J. Jablonský [-] , T. Jindra [-] (46. M. Lundák [-] ) , J. Švimberský [-] , R. Okénko [-]

SK Kunratice u Cvikova
L. Zet [-] - F. Trč [-] , J. Linger [-] , P. Haman [-] , R. Bobelák [-] - J. Fanta [-] , S. Klodner [-] (74. L. Grežďo [-] ) , J. Til [-] , D. Haman [-] (87. J. Koutný [-] ) - P. Ježek [-] , I. Fanta [-]

ŽK: 62. J. Linger , 82. D. Haman .
Místo: Noviny. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Tykva Lukáš - HAVEL Tomáš, MATYS Ondřej.