10.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Dubnice opět vyhrála, tentokrát to odnesly Okna

0

Domácí Okna se pohybují na posledních příčkách a proto se chtějí především doma prát o všechny body. Hosté z Dubnice stoupají výše a výše a jejich fazóna tak nadále pokračuje...

Dvě branky, celky hrály vyrovnaně

Domácí věděli v jaké formě bude Dubnice hrát a hosté jim to potvrdili již v 5. minutě, kdy se dokázal, hned z kraje zápasu, prosadit Jakub Závodský, který tak měl našlápnuto k dobře odehranému zápasu. Šance byly na obou stranách, ale zahazovalo se, co se mohlo. V opačném případě skvěle čapal především domácí brankář Oken a sice, Grolmus Michal díky kterému to mohlo být o více, než o jednu branku. Domácí se dočkali vyrovnání, to se psala 40. minuta a domácí šutér Michal Novotný zařídil remízu 1:1. Nic dalšího se v půli nestihlo a šlo se do šaten za vyrovnaného stavu.

Závodský domácím nedal šanci

Druhá půle začala velice obdobně, jako půle první. Šance na jedné i na druhé straně, ovšem bez gólové produkce. Tu už v 50. minutě, naštěstí pro hosty, zlomil opět kdo jiný, než střelec Jan Závodský, který vsítil druhou branku a Dubnice díky němu vedla. Hra se poté přelévala a domácí se nedali a stále se snažili utkání zvrátit. Všechny naděje jim definitivně vzal znovu senzační Jan Závodský, který neměl dost a kompletoval hattrick v 89. minutě. Byl to už jen pojišťovací gól, který dovršil další povedené utkání pro hosty, kteří zápas nakonec zvládli v poměru 1:3.

TJ Okna
Michal Grolmus (brankář Oken): „Nečekali jsme žádný zázrak, protože víme jak dobře v poslední době Dubnice hraje. Navíc jsme se nesešli v sestavě, v které jsme se sešli naposledy a i proto jsme dnes zahráli bez bodů. Bez silnějších hráčů je to prostě na nic.“

TJ Okna
M. Grolmus [-] - J. Knödl [-] , P. Halgaš [-] - P. Mádl [-] (57. J. Zeman [-] ) , M. Henc [-] , L. Novotný [-] , P. Vlasák [-] , P. Heptner [-] - J. Salač [-] , V. Mojžíš [-] - P. Havrlant [-] (46. D. Kadleček [-] )

TJ Dubnice
J. Němec [-] - J. Závodský [-] , R. Tschervenka [-] , J. Paulíček [-] (53. M. Štípek [-] ) , O. Kysela [-] (65. P. Vítek [-] ) , R. Suske [-] , M. Jemelka [-] , Š. Varga [-] , M. Svitek [-] , L. Mařica [-] , J. Koza [-]

ŽK: 35. P. Halgaš . ČK: 78. P. Halgaš .
Místo: Okna. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Kapoun Karel - KUTÍLEK Martin, HEPTNER Petr (N).