10.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Lokotka nezvládla zápas doma, Oldřichov si výhru vydřel

0

Hráči Lokotky béčka hráli doma, a tak se očekával nějaký ten bod. Nicméně úplně poslední Oldřichov se již konečně chtěl zvednout a zápas v České Lípě tomu měl napomoci. Nakonec se tak i stalo, jenže nikoli bez námahy...

Vyrovnaná půle bez branek

Poločas, který byl rozhodně vyrovnaný, nakonec nepřinesl ani jednu branku. Hráči obou mužstev měli dost šancí na to, aby zápas rozhodli ve svůj prospěch. Nicméně spálili co se dalo. Nic zásadního se již v průběhu prvního poločasu nedělo a zápas tak musel být v poločase ukončen za bezbrankového stavu 0:0. Góly si jedno z mužstev nechalo až na půli druhou, kde se toho dělo o poznání více.

Poločas pro hosty, tedy i výsledek

Poločas začal s aktivitou na straně hostů z Oldřichova. Dokázali dát i první branku, o kterou s postaral skvěle hrající bek Dvoram Jindřich, který svou pumelicí prostřelil vše, včetně brankáře a i s odrazem od tyče dokázal vsítil krásnou branku. To byla minuta 65. Hosté domácí chvílemi i přehrávali a Lokotka se k brance soupeře dostávala jen sporadicky. V 73. minutě se zahrával volný přímý kop a hlavičkou dokázal vedení zvýšit Michal Satranský, který si dnes góla jistě zasloužil. Domácí Lokomotiva kopala i penaltu, ale tu nezahrála dobře, když hostující ochránce svatyně Nemlein Václav za svá záda nic nepustil. Do konce zápasu si Oldřichov vše celkem pohlídal a může slavit první výhru v lize v poměru 0:2.

TJ Jiskra Nový Oldřichov
Vladislav Satranský (trenér Oldřichova): „Vzhledem k tomu, že jim pomohli kluci z áčka, tak jsme nečekali, že to dopadne tak, jak to dopadlo. Báli jsme se, že nám dají spousty gólu, ale nakonec jsme to zvládli. Kluci zabojovali a dnešní vítězství vyloženě vydřeli. S výhrou jsme naprosto spokojeni.“

TJ Lokomotiva Česká Lípa B
T. Piskor [-] - M. Horáček [-] , R. Vnuk [-] , J. Šindelář [-] , L. Kýček [-] , M. Pelc [-] , V. Horáček [-] , M. Denk [-] (46. P. Nemeš [-] ) , P. Čihák [-] , P. Černý [-] , M. Bukáček [-]

V. Nemlein [-] - J. Dvoram [-] , M. Satranský [-] , M. Semerád [-] , P. Nemlein [-] , J. Šrédl [-] , R. Pícha [-] (46. J. Podlipný [-] ) , P. Sedláček [-] , J. Mondok [-] , J. Osvald [-] , Z. Veselý [-]

ŽK: 88. V. Horáček .
Hráči zápasu: V. Nemlein , J. Osvald , J. Dvoram .
Místo: Loko Č.L.. Počet diváků: 21. Rozhodčí: Folk Miroslav - HYBLER Lukáš, MAREK Zdenek.