9.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Doma se Dubnice nemýlila a natahuje vítěznou šňůru

0

Zahrádky jistě nepřijeli do Dubnice s tím, že by prohráli. Jenže hráči z Dubnice mají momentálně takovou fazónu, že je skutečně obtížné je porazit, ještě když hrají na své půdě. Dubnice ale nic zadarmo nedostala ...

Relativně vyrovnaná půle

Ze začátku se zápas, při pochmurném počasí, které panovalo v okrese celý den, vyvíjet vyrovnaně na obou stranách. Bohužel, pro hostující tým, padly na straně Zahrádek dva velice smolné góly, díky kterým se lehce Dubnice dostala do vedení. Nejprve ve 26. minutě Suske Radomír a ve 34. skóroval Jakub Závodský. Hráče domácích to nakoplo a stihli ještě do závěru půle vsítil góla třetího, to se psala 35. minuta a zasloužil se o něj Marcel Novák, který tak pečetil první půli, za stavu 3:0 pro domácí mužstvo.

Podcenění soupeře, nakonec bez ztráty bodů

V druhé půli, jakoby by byli hráči domácího družstva namlsaní a podle toho se druhý poločas také odvíjel. V 54. minutě se prosadil kapitán hostů Jaroslav Rous. Zahrádky dali i druhý gól a sice, v minutě 74., zásluhou střídajícího hráče Jana Knoflíčka. Hráče Dubnice to lehce opařilo, ale nic nepodcenili a vsítili ještě další branky. V 75. minutě to byl Lukáš Lukeš, a o minutu později se zase trefil Tomáš Procházka. Zápas tak byl rozhodnut a do konce utkání se zápas spíše dohrával. Výsledek v poměru 5:2.

TJ Dubnice
Tomáš Procházka (hráč Dubnice): „Očekávali jsme, že vyhrajeme, protože máme formu a daří se nám soupeře porážet . Dnes jsme tedy vyhráli tak, jak jsme předpokládali. Nutno ovšem přiznat, že nám hosté docela znepříjemnili hru, takže zadarmo jsme rozhodně nic nedostali.“

TJ Dubnice
P. Radošinský [-] - M. Novák [-] , R. Tschervenka [-] , R. Suske [-] , L. Lukeš [-] , T. Procházka [-] , M. Jemelka [-] (53. D. Říha [-] ) , Š. Varga [-] , M. Svitek [-] , J. Závodský [-] , L. Mařica [-]

TJ SOKOL Zahrádky
T. Kádě [-] - J. Rous [-] , K. Chladík [-] (75. M. Daněk [-] ) , L. Wencelius [-] , D. Novotný [-] , L. Chladík [-] (62. J. Turnhöfer [-] ) - J. Petr [-] , T. Pospíšil [-] , M. Jelínek [-] - J. Klíč [-] (46. J. Knoflíček [-] ) , O. Moravec [-] -

ŽK: 30. L. Lukeš , 60. J. Závodský . ČK: 70. P. Radošinský .
Hráči zápasu: T. Procházka , R. Tschervenka - J. Rous .
Místo: Dubnice. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Zlatník Jakub - BÖHME Ladislav, MAREK Zdenek.