9.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Kunratice využila domácího prostředí, Okna nestačili

29. T. Zet , 82. D. Haman , 90. S. Klodner
0

Domácí Kunratice měly jasný cíl v zápase, vytěžit tři body. Hosté z Oken se sice snažili, ale štěstí dnes stálo na straně domácích. Okna tak, především závěr utkání, nezvládla...

Povedený poločas od domácích

Kunratice vstoupila do utkání pravou a soupeře dokázala přehrát. Ve 29. minutě se prosadil domácí útočník Tomáš Zet a zápas tak začínal být docela jednoznačný. Hosté se sice snažili, ale měli velkou smůlu a nutno podotknout, že právě domácí šli spíše za štěstím, než hosté. Poločas se spíše dohrával a převahu v něm měli domácí z Kunratic, kteří hosty vlastně ani k ničemu pořádnému nepustili. Zápas skončil v poločas za stavu 1:0.

Snaha a větší fotbalovost pro domácí

Úvod a střed poločasu byl o bojovnosti a vypořádání se s relativně těžkým terénem. Ten ale nahrával právě domácím, kteří i v tomto poločase dominovali a i díky tomu se soupeř nedokázal prosadit, ani ve střelbě na branku. Ke konci utkání, přesněji řečeno v 82. minutě, pojišťoval výhru gólem 2:0, hráč David Haman, který se prosadil, jakožto střídající hráč. Poslední tečku za utkáním udělal Klodner Stanislav, který se trefil v poslední minutě řádné hrací doby a zápas tak byl spečetěn. Výsledný stav byl 3:0 pro domácí Kunratice.

TJ Okna
Michal Grolmus (brankář Oken): „Kdybychom se sešli v kádru, ve kterém se normálně scházíme o víkendu, tak by to mohlo dopadnout jinak. Bohužel to není jednoduché se sejít v plné polní, uprostřed týdne. Dneska bylo vše na straně domácích, kteří tak zaslouženě zvítězili. Byli lepší snad ve všem.“

SK Kunratice u Cvikova
L. Zet [-] - T. Zet [-] , J. Linger [-] , P. Haman [-] , R. Bobelák [-] - S. Klodner [-] , I. Fanta [-] (52. P. Ježek [-] ) , J. Fanta [-] , J. Til [-] - F. Trč [-] (70. D. Haman [-] ) , R. Jackl [-]

TJ Okna
M. Grolmus [-] - J. Zeman [-] , M. Zlatník [-] , P. Halgaš [-] - P. Mádl [-] , L. Novotný [-] (62. D. Kadleček [-] ) - J. Salač [-] - P. Havrlant [-] , P. Heptner [-] , P. Vlasák [-] , J. Knödl [-]

ŽK: 22. M. Grolmus .
Hráči zápasu: S. Klodner , T. Zet - J. Knödl .
Místo: Kunratice. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Řezáč Josef - ŘEHÁČEK Lubomír, VŠECHOVSKÝ Jan.