9.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Lindava doma zvládla utkání

0

Noviny a Lindava, to jsou celky z prostředku tabulky. Očekával se vyrovnaný boj, ale přeci jen se obecně ví jak je těžké na Lindavě vyhrát. Dnes se to jen potvrdilo, byť až na penalty...

Bez branek a zásadních momentů

Zápas začal se šancemi na obou stranách. Zásadní momenty ovšem tahle půle postrádá a proto lze snad jen vypíchnout žlutou kartu ze 17. minuty. Provinilec se jmenuje Jaroslav Švimberský. Do konce půle se již nic zásadního nestalo a celky se tak do šaten rozešly smírně, za skóre 0:0. Nic neřešcí výsledek se měl změnit v poločase druhém.

Opět remíza, tentokrát s góly

Obdobná půle, jako půle první. Naštěstí jsme zde už měli možnost shlédnout nějaké ty branky a začalo to na straně domácích. Lukáš Kozák se prosadil v 66. minutě. Poslední branka se zrodila v 72. miutě a zasloužil se o ní Vít Foubík. Zápas tak byl do konce utkání dohrán a týmy se připravovaly na penalty. Zde měli více štěstí opět domácí, kteří svou pevnost vyzdobili dalšími body. Skóre tedy 5:4 po penaltách, a to celkové v poměru 2:1.

TJ Dynamo Lindava
M. Knespl [-] - P. Gubenko [-] , L. Halčin [-] , J. Laurin [-] , P. Havlas [-] - J. Houfek [-] , J. Dvorský [-] , J. Matela [-] - R. Kalina [-] , M. Nýdrle [-] , L. Kozák [-]

TJ Noviny pod Ralskem
K. Moravec [-] - B. Žaloudek [-] , M. Heindörfer [-] , M. Novotný [-] , V. Foubík [-] , J. Sukovatý [-] , L. Nedbal [-] , J. Jablonský [-] , Z. Žeňka [-] , J. Švimberský [-] , J. Tyll [-]

ŽK: 52. M. Knespl , 80. L. Halčin - 17. V. Foubík , 51. J. Švimberský , 52. B. Žaloudek .
Hráči zápasu: L. Kozák - V. Foubík .
Místo: Lindava. Počet diváků: 35. Rozhodčí: Jánský Josef - FOLK Miroslav, VOLF Pavel.