8.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Doma se radovala Lindava, víězství brala o gól

0

Očekával se souboj dvou celků, kteří se nacházeli uprostřed tabulky a proto jsme se mohli těšit na vyrovnaný zápas. Nakonec tak i průběh vypadal, nicméně domácí půda, byla nejspíše zásadním faktorem...

Hosté asi přeci jen byli o něco lepší, alespoň podle papírových předpokladů. Nakonec se to, nejen v první půli, příliš nepotvrdilo. Lindava bojovala a za každou cenu chtěla vykrást stadion domácích. První trefou, se k tomu dokonce i přiblížila, když na 1:0 dával Jiří Matela. Do konce poločasu se již nic zajímavého nestalo a zápas se tak spíše jen dohrával. Do kabin tedy za stavu 1:0 pro hosty z Lindavy.

Senzační obrat, Lindava zápas nezvládla

Druhá půle začla v režii té první. Lindava přidala i další branku. O tu se postaral Radek Kalina, v minutě 65. Jenže pak přišlo něco, co jistě udivilo a zároveň nadchlo, hlavně hráče Oken. Korekci skóre si dal za úkol Petr Vlasák. To se psala minuta 70. Za dalších pět minut srovnával Martin Henc a domácím se již hrálo o poznání lépe. Nakonec, vidina všech bodů, byla hlavním hnacím palivem pro následný obrat, který se urodil v 83. minutě, tedy v závěrečných minutách a na svědomí ho měl střídající Mojžíš Vojtěch, který tak vlil, do krve všech fanoušků oken, neskutečnou euforii. Zápas pak rychle uplynul, především kvůli ochrnutým hráčům hostů, kteří takovou gólovou smršť rozhodně nečekali. Utkání ve výsledném skóre 3:2 pro domácí Okna.

TJ Okna
Michal Grolmus (Brankář Oken): „Do utkání jsme vstoupili s tím, že dnes doma vyhrajeme. Měli jsme převahu v obou poločasech a tak je výhra zasloužená. Mrzet nás můžou zahozené tutovky, které jsme tady neproměnili. Ze hry jsme dnes měli více, byť nás hodně potrápili. “

TJ Okna
M. Grolmus [-] - M. Zlatník [-] , P. Halgaš [-] , D. Svoboda [-] - L. Novotný [-] (46. P. Heptner [-] ) , P. Mádl [-] , M. Henc [-] - J. Salač [-] - P. Vlasák [-] , P. Havrlant [-] (60. V. Mojžíš [-] ) , J. Knödl [-]

TJ Dynamo Lindava
L. Tichý [-] - J. Laurin [-] , L. Halčin [-] , V. Tima [-] , J. Svoboda [-] - J. Matela [-] , R. Kalina [-] , S. Reitmajer [-] , J. Houfek [-] , M. Knespl [-] - L. Kozák [-]

ŽK: 80. M. Knespl , 88. V. Tima .
Místo: Okna. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Pospíchal Jaroslav - TÁBORSKÝ Josef, MAREK Zdenek.