7.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Tuhaň chtěla body, ale domácí byli zásadně proti

0

Souboj dvou celků ze spodní části tabulky se očekával na půdě Horní Libchavy, která na tom přeci jen byla o pár bodů lépe než hosté z Tuhaně. Zpas byl sice vyrovaný, nikoli však v produktivitě...

Šance na obou stranách, těžili jen domácí

Domácí se chtěli na domácí půdě předvést, ale věděli, že je nečeká procházka růžovým sadem. Hosté začali dle očekávaní svůj intenzivní a důrazný fotbal, který nadělával obraně Libchavy značné problémy. I tak to byli především domácí, kteří již ve 22. minutě, zásluhou hráče Ondřeje Pospíšila, šli do jednogólového vedení. O dvě minuty později se prosadil, domácí útočník a střelec, Petr Heinrich. Zbytek poločasu se dohrál ve vyrovnaném tempu, ze kterého už gólově netěžil ani jeden z týmů. Do šaten tedy za stavu 2:0 pro domácí.

Druhá půle o šancích, ale bez branek

Druhá půle začla ve zanemí té první. Hráči obou mužstev podali solidní výkon, díky kterému byla tato půle prakticky vyrovnaná na obou stranách. K vidění byli krásné akce a především několik vyložených šancí, které se ovšem, se štěstím v zakončení, nepotkaly. Zápas se hrál velice disciplinovaně, za což oba týmy jsitě sklidili pochvalu, když nikdo z hráčů nevyfasoval kartu, ani nijak ostřeji nedojížděl souboje s protihráčem. Hosté tedy zápas neotočili a utkání tak skončilo ve prospěch domácí Libchavy v poměru 2:0.

TJ Horní Libchava
Václav Erben (trenér, vedoucí Libchavy): „Povedl se nám vyhrát pouze první zápas a tak jsme, po dlouhé době, chtěli prolomit onu neúspěšnou sérii. Jsem rád, že jsme byli schopní dát, i přes naší smůlu nebo neschopnost, dvě branky, které nakonec rozhodli utkání. Máme mladý tým, který dnes zahrál slušně. “

M. Groman [-] - M. Vyšohlíd [-] , V. Tkachenko [-] , T. Hřebřina [-] - J. Brejška [-] , J. Cihlář [-] , R. Krasniqi [-] , V. Ondrúšek [-] , O. Pospíšil [-] - P. Heinrich [-] , P. Bilý [-] -

TJ Sokol Tuhaň
P. Heřmánek [-] - V. Šimon [-] , M. Beneš [-] , M. Bačovský [-] - V. Dufek [-] , J. Dufek [-] , R. Chlumecký [-] , J. Černý [-] , V. Krs [-] - M. Charouzek [-] , F. Hanuš [-] -

Hráči zápasu: V. Ondrúšek , P. Bilý - P. Heřmánek .
Místo: H.Libchava. Počet diváků: 24. Rozhodčí: Mengr Jiří - FOLK Miroslav, MAREK Zdenek.