7.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Pohledné utkání v Novinách, pro domácí ovšem bez bodů

0

Domácí z Novin se nachází ve spodní části tabulky a jistě chtějí využít domácího prostředí k získání bodů a lepšího umístění v tabulce. Na druhé straně hosté z České Lípy, konkrétně tedy Lokomitiva B, jsou umístěni hned několik příček pod mužstvem domácích. Očekávalo se vyrovnané utkání a spousty branek...

Intenzivní poločas nahoru a dolů

Úvod utkání jednoznačně vyšel především hostům, neboť již v prvních sekundách zápasu otevřel skóre Miroslav Horáček, který se díky této trefě nejspíše zapsal do statistik i jakožto rekordman. Hra byla velice důrazná, o čemž se přesvědčili především hráči Lokotky, kterým presující a dojíždějící hráči domácích znepříjemnili rozehrávku. To ale nakonec nezabránilo ke vstřelení další branky, z kopaček Tomáše Markovského ve 12. minutě poločasu. Dvě minuty poté dokázal snížit stav na 1:2 hráč Michal Lundák. Domácí sice měli možnost srovnat utkání, ale svou šanci neproměnili a do šaten stejně odcházeli za dvoubrankové ztráty a to díky třetí brance hostů, kterou měl na svědomí Petr Škaloud, který tak uzavřel, v poslední minutě první půle, stav poločasu na 1:3.

Gólová smršť především v podání hostujících borců

Druhá půle už byla vyloženě v režii hráčů Lokomotivy. Domácí zřejmě nejen fyzicky, ale především psychicky odešli a na průběhu druhé půle to bylo dost znát. Fotbalový fanoušek ale mohl být rád za dalších pět branek, které padly hlavně ze strany vedoucího týmu. Ve 3. minutě druhého poločasu se prosadil Jiří Beneš. Za šest minut střílel s maximální přesností Patrik Černý, který zaznamenal i druhou branku, to se psala minuta 70. Domácí hráč Roman Okénko sice korigoval stav na 2:6, jenže hostům to do konce zápasu nestačilo a přidali poslední gól v 87, minutě s podpisem Karla Hellera. Zápas tak skončil za celkového stavu 2:7 po Lokomotivu B.

TJ Lokomotiva Česká Lípa B
Zdeněk Rajšner (hrající asistent): „Z dnešního zápasu máme dobrý pocit, protože jsme se konečně chytili a zvítězili vysokým rozdílem. Musím přiznat, že na co jsme sáhli, to nám tam bez problémů spadlo. Perfektně nám vyšly vstupy do poločasů, což nás i naší hru značně uklidnilo. Poté už domácí odešli a my neměli problém si pohlídat zbytek utkání.“

TJ Noviny pod Ralskem
K. Moravec [-] - B. Žaloudek [-] , M. Novotný [-] , R. Okénko [-] , V. Foubík [-] , M. Lundák [-] , L. Nedbal [-] , M. Heindörfer [-] , T. Jindra [-] (57. M. Lundák [-] ) , J. Švimberský [-] , J. Tyll [-]

V. Horáček [-] - M. Bukáček [-] , P. Černý [-] , P. Škaloud [-] , Z. Rajšner [-] , T. Markovský [-] , M. Koštial [-] , J. Beneš [-] (72. K. Heller [-] ) , M. Horáček [-] , R. Vnuk [-] , F. Byrtek [-]

ŽK: 22. Z. Rajšner , 37. M. Bukáček , 39. R. Vnuk .
Hráči zápasu: P. Černý , J. Beneš .
Místo: Noviny. Počet diváků: 50. Rozhodčí: German st. Robert - BÖHME Ladislav, TÁBORSKÝ Josef.