21.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2015-2016

--

--

Diváci v Sehradicích viděli sedm branek a také výhru domácího týmu

0

V Sehradicích se hrál v sobotu duel mezi domácími Sehradicemi a Lužkovicemi. V první půli padla jedna branka a to do sítě Lužkovic, diváci navíc viděli i červenou kartu pro zkušeného sehradického Martina Žáčka. Ve druhém dějství se s brankami roztrhl pytel, hosté utkání otočili, ale závěr patřil domácím. Holoubek dvěmi brankami rozhodl o jejich těsné výhře 4:3. Závěrečný tlak hostí už vyrovnání nepřinesl. V utkání bohatém na branky i na karty se přítomná stovka fanoušků určitě nenudila.

Domácí tým poslal do vedení Mikel

Lužkovice patří na jaře mezi nejlepší týmy soutěže a jistě oprávněně. Do Sehradic tak přijel sebevědomý tým a i tak se prezentoval na hřišti. V první půli byli hosté směrem do předu hodně nebezpeční a vytvořili se několik brankových příležitostí. Ale i ty největší zlikvidoval skvělými zákroky domácí brankář Minařík. Ve 20. minutě po faulu v šestnáctce kopali domácí penaltu, ale Poláškovu střelu chytil brankář Lužkovic. A tak se domácí ujali vedení až po hlavičce Davida Mikela o deset minut později. Ještě do poločasu však musel po dvou žlutých kartách opustit hřiště domácí matador Martin Žáček, který rozhodčího poslal do patřičných míst, zápis o utkání radějí zveřejňovat nebudeme. Do šaten se tak šlo za stavu 1:0 pro domácí, kteří mohli se stavem utkání být velmi spokojeni i zásluhou výborného výkonu brankáře Minaříka.

Ve druhé půli padlo šest branek, domácí i v deseti výhru udrželi

Jestli si někdo myslel, že první půle už tak přinesla mnoho zajímavých situací, tak to co se dělo ve druhém poločase, muselo diváky zvedat ze sedadel. Jen pár minut po začátku druhé půle srovnali hosté z přímého kopu na 1:1, když se krásně trefil Jiří Škrabal. Jen za pouhé dvě minuty si však vzali po hlavičce Michala Kraváčka Sehradice zpět vedení v utkání. Jenže neuplynuly zase ani dvě minuty a hosté opět srovnali Tomášem Ronzou. A za osm minut poté, se brankou Jiřího Škrabala dokonce hosté ujali vedení 3:2. Domácí Sehradice se nevzdaly a zatlačily i v deseti na Lužkovice. Po dalším faulu v šestnáctce domácí kopali další pokutový kop. Toho se nyní ujal Michal Blažek a nemýlil se - srovnal na 3:3. A v 70. minutě strhl opět vedení na stranu domácích krásnou křižnou střelou do vinklu branky Lužkovic nestor sehradské kopané Karel Zavadil. Lužkovice vrhly všechny síly do útoku. Vyvinuly si tlak, ale domácí si již vedení zkušeně pohlídali a dotáhli tak velmi zajímavé utkání do vítězného konce. Padlo sedm branek, k vidění byly dvě penalty a také červená karta pro domácího Žáčka, zápas splnil všechny atributy...

TJ Sokol Sehradice
Roman Heinz, sekretář:

FK Lužkovice-Želechovice
Jiří Ždanov, fanoušek: Začali jsme nebojácně a kombinačně jsme domácí přehrávali. V 9. minutě proti nám zapískal rozhodčí první penaltu. Hráč domácích zády k naší bráně sebou na hranici velkého vápna sekl a s hroznou grimasou v tváři zůstal ležet ! Vala však penaltu chytil. Bohužel ve 27. minutě podběhl centr z rohu a domácí šli do vedení 1:0. Začali jsme hrát svoji hru a přišly i stoprocentní šance. Celkem třikrát šli naši hráči sami na brankáře Minaříka, ale bez efektu. Největší šanci jsme v prvním poločase zahodili, když brankář vyrazil střelu a zůstal ležet na brankové čáře a náš hráč mu z pěti metrů nastřelil nohy. Hrůza ! Ve druhém poločase jsme hráli proti deseti hráčům domácích za vyloučení Žáčka. Domácí se stáhli do obrany a bránili až v osmi lidech. Ve 48. minutě jsme kopali trestňák a nejlepší hráč na hřišti Jiří Škrabal vymetl šibenici – 1:1. Domácí z protiútoku poslali vysoký centr do vápna a nikým neobsazený Kraváček zvýšil na 2:1 pro domácí. V 52. minutě po průniku do obrany domácích srovnal Tomáš Ronza – 2:2. V 60. minutě si naběhl na centr Škrabal a zvýšil na 3:2 pro nás. Jenže v 62. minutě po pádu ve vápně byla nařízena další penalta , kterou již domácí proměnili a Holoubek srovnal – 3:3. Domácí se bránili a sem - tam vyráželi k protiútokům. Z jedné akce z levé strany poslal centr do vápna Holoubek a k překvapení všech skončil míč za zády Valy, který neměl svůj den – 4:3. V utkání, kterému by slušela minimálně plichta, jsme bohužel svou mizernou střeleckou produktivitou ztratili body. Naším nejlepším hráčem byl suverénní Jiří Škrabal, který z pozice defenzivního záložníka zakládal protiútoky a hlavně střelecky předčil naše útočníky.

V. Minařík [-] - M. Blažek [-] - K. Zavadil [-] , D. Mikel [-] - M. Kraváček [-] , T. Holoubek [-] , P. Polášek [-] (86. D. Maršálek [-] ) , L. Bahulík [-] (90. J. Maňas [-] ) , M. Žáček [-] , V. Žáček [-] (68. J. Žebráček [-] ) , M. Okénka [-]

M. Vala [-] - J. Gruber [-] , A. Procházka [-] , M. Čala [-] , T. Mičola [-] - J. Škrabal [-] , Z. Polepil [-] , L. Janík [-] , O. Zámorský [-] (46. J. Kučera [-] ) , T. Ronza [-] - J. Ronza [-] (65. P. Novák [-] ) -

ŽK: 42. M. Žáček , 90. L. Bahulík - 50. J. Ronza , 57. T. Ronza , 61. J. Škrabal , 83. J. Kučera . ČK: 43. M. Žáček .
Hráči zápasu: M. Kraváček , T. Holoubek - J. Škrabal .
Místo: Sehradice. Počet diváků: 100. Rozhodčí: ŽNIVA Lukáš - ČÍŽ Roman, STODŮLKA Renek.