22.kolo, Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Destrukce Luk ve Staré Říši!

0

Souboj béček Staré Říše a Luk nad Jihlavou by se dal nazvat spíše vražděním neviňátek, jelikož domácí Stará Říše zničila loucký odpor hned od začátku, nasázela hostům osm branek a v klidu vyhrála 8:0. Tradičně řádil střelec Lukáš Karkula.

Pět branek už v poločase

Domácí béčko potvrdilo svou jarní formu už ve druhé minutě. První vážnější akci zakončil do Kanswohlovy sítě jarní střelec Lukáš Karkula a hosté, aniž by se stihli rozkoukat, brzy prohhrávali 0:1. Domácí nadále diktovali tempo hry, hosté nestačili a vrcholem byla penalta nařízená v 18. minutě. K té se postavil tradičně Lukáš Karkula a nemýlil se ani tentokrát - 0:2. A za dalších pár minut završil Lukáš Karkula hattrick, to když se prosadil ze hry a bylo to ve 26. minutě už 0:3. Karkulu podpořili i spoluhráči. Ve 35. minutě se prosadil Jiří Štěpnička a s hosty bylo zle. Katastrofu prvního poločasu dovršil ve 45. minutě František Florian, domácí tak v první půlce hossty doslova převálcovali, poločasskončil jasným poměrem 5:0

Domácí přidali další branky

Druhá půle žádnou změnu nepřinesla. Domácí hráli a dávali branky, hosté přihlíželi a modlili se, aby už byl konec zápasu. Šestý brankový pozdrav poslal louckým v 53. minutě Miroslav Žáček a bylo to tak už o rozdíl dvou tříd. Domácí nadále pokračovali, na hosty se valil jeden útok za druhým, o slovo se v 65. minutě po chvilce mlčení přihlásil kdo jiný, než Lukáš Karkula, pro kterého to byl už čtvrtý gól v utkání - 7:0. Hosté se i přes hrozivý stav snažili, ale nestíhali, šlapali vodu a domácí chtěli přidat další branky, což se jim do konce zápasu podařilo už pouze v jednom případě. Tečku za utkáním udělal v 78. minutě svým druhým gólem v zápase František Florian, konečné resumé zápasu tedy vyznělo naprosto jasně - 8:0.

SK BUWOL METAL Luka n.Jihl. B
Tomáš Munduch - vedoucí: "Pro nás velice smolný zápas. I když výsledek vypadá jasně, domácí nás zas až tak nepřehrávali. Ale byli velice efektivní, což se o nás říct nedá. Musíme se probrat a začít bojovat, pokud se chceme v okrese udržet."

FSC Stará Říše B
Z. Svoboda [-] - D. Kouba [-] , M. Šeda [-] , D. Bartoň [-] , P. Pokorný [-] - J. Florián [-] , F. Florián [-] , D. Kupka [-] , F. Bartoň [-] (70. P. Činčera [-] ) - J. Štěpnička [-] (46. M. Žák [-] ) , L. Karkula [-]

J. Kanswohl [-] - L. Boháček [-] , J. Čermák [-] (85. T. Munduch [-] ) , R. Hájek [-] (60. Š. Kreigsmann [-] ) - V. Rychlý [-] (66. J. Kratochvíl [-] ) , M. Kubeš [-] , M. Zámostný [-] , M. Poláček [-] - O. Brázda [-] , M. Pekárek [-] , J. Hájek [-] -

ŽK: 18. R. Hájek , 88. M. Kubeš .
Hráči zápasu: L. Karkula , F. Florián .
Místo: Stará Říše. Počet diváků: 40. Rozhodčí: NERAD Jiří - KŘÍŽ Jan, POKORNÝ František (N).