15.kolo, Středočeský | Kolín | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Překvapení kola

0

Volárna skalpovala druhý tým tabulky. Hradištko, které okupuje druhou příčku nepředvedlo přesvědčivý výkon a zaslouženě s Volárnou prohrálo.

Netuším co se s hosty přes zimu stalo, ale jaro začali slušně. Sice minulý týden s prvními Žiželicemi prohráli 0-4 , ale pro Volárnu to byl slušný výsledek. A teď výhra 0-3 s druhým týmem tabulky.

Unavené Hradištko, Volárna se fotbalem bavila

Od začátku tempo hry diktovala Volárna. Přehrávala Hradištko ve středu hřiště a v podstatě nepustili soupeře na svojí půlky. Hned ve 4. minutě se po faulu ke standardní situaci postavil Wolfram a z nějakých 30-ti metrů otevřel skóre 0-1. Hradištko se snažilo vzdorovat a ve 12. minutě vybojoval balón Škarka, který pronikl na polovinu soupeře a přihrávkou za obránce nastartoval Poláka. Gólman Volárny Brůna ovšem dobře přečetl hru a akci ukončil dřív než se Polák dostal k míči. Hosté pokračovali ve svém tažení na branku domácích a ve 23. minutě Šindelář zvýšil na 0-2. Ve 26. minutě se před vápnem domácích srazilo několik hráčů. Nejhůře z toho vyšel Chábera (Hradištko), který musel střídat. Zranění není vážné a příští týden by měl znovu nastoupit.

Volárna na koni, v závěru utkání přidala ještě jeden gól

Druhá půle začala podobně jako ta první skončila. Hosté měli utkání pod kontrolou a prakticky nepustili domácí ke střele. Vytvářeli si mnoho šancí, ale Hradištko z posledních sil každou akci ubránilo. V závěru utkání se vysílené Hradištko provinilo ve svém pokutovém území proti pravidlům a rozhodčí ukázal na značku pokutového kopu. K penaltě se postavil střelec první branky Wolfram a v 90. minutě ukončil utkání gólem na 0-3