16.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Služovice doma jen remizovaly

0

Služovice sice hned po třech minutách vedly. O svůj hubený náskok však přišly ve druhé půli a zápas tak skončil spravedlivou remízou.

Sudice přijely na hřiště vedoucích Služovic a dokázaly tady bodovat. Do vedení však šel favorit ze Služovic hned ve 3. minutě, když Tomasz Borecki po přihrávce Petra Weczerka prostřelil hostujícího gólmana Jiřího Plachtzika - 1:0. O dvě minuty později střela Adama Rothera minula jen těsně hostující pravou tyč. V 11. minutě Vladan Ciminga nastřelil jen hostujícího gólmana Plachtzika. Střely Vladana Cimingy a Tomasze Boreckého také nenašly ten správný směr. Hosté si během poločasu vypracovali jen dvě šance. Obě však zahodili. Po poločase tak těsně vedly Služovice.

Ve druhé půli byli lepším týmem hosté ze Sudic. V 64. minutě odcentroval Tomáš Zips, ve vápně se ve skrumáži nejlépe zorientoval Tomáš Riemel a srovnal účet zápasu - 1:1. Domácí odpověděli o tři minuty později tyčkou Romana Tománka. Hosté následně neproměnili tři šance, když dvakrát Tomáš Zips a jednou David Havranke zaváhali sami před domácím brankářem Mateuszem Brzeznym. Domácí už zahrozili jen hlavičkou Miroslawa Wojcického, která mířila těsně nad hostující bránu. Zápas tak skončil spravedlivou dělbou bodů.

TJ Sokol Služovice
Petr Pardy (vedoucí týmu): Dneska jsme si nezasloužili vyhrát. bylo to moc špatné.

TJ Sokol Sudice
Lukáš Kartous (obránce): V první půli byli o něco lepší domácí, ve druhé zase my. Remíza je naprosto zasloužena.

M. Brzezny [-] - A. Ciminga [-] , P. Kriebel [-] (22. R. Tománek [-] ) , A. Rother [-] , M. Polhoš [-] - P. Weczerek [-] (58. P. Ferenc [-] ) , M. Kremser [-] (87. V. Kremser [-] ) , M. Wójcicki [-] , J. Černý [-] - V. Ciminga [-] , T. Borecki [-] (46. D. Vitásek [-] )

J. Plachtzik [-] - P. Vítek [-] , M. Kubeša [-] (46. M. Kryštof [-] ) , L. Kartous [-] , R. Němec [-] (71. J. Havala [-] ) - P. Baránek [-] (89. M. Zeman [-] ) , T. Riemel [-] , A. Schwenzner [-] , T. Zips [-] - P. Kubjatko [-] , D. Havranke [-]

Hráči zápasu: A. Ciminga - T. Zips , P. Kubjatko .
Počet diváků: 60. Rozhodčí: LUDVÍK Radim - GOGA Vladan (N), MOLNÁR Radim (N).