11.kolo, Zlínský | Zlín | IV. třída sk. C, 2015-2016

--

--

Bohuslavice nad Vláří ve šlágru kola zdolaly rezervu Nedašova

0

Za magnet tohoto kola bylo označeno utkání Sokolu Bohuslavice nad Vláří a rezervy Nedašova. Domácí tým v minulém kole suverénně vyhrál v derby v Lipové a vyšlápnout si chtěl i na nedašovského nováčka v soutěži. Ráz utkání dala první branka zkušeného Mirka Šebáka, který poslal domácí do poločasového vedení. Ve druhém dějství bohuslavští hráči své vedení ještě navýšili a hosté korigovali až v samotném závěru. Bohuslavjané berou tři body, hosté na své první jarní body stále čekají.

Domácí tým poslal do vedení Šebák

Na pěkně připraveném hřišti v Bohuslavicích nad Vláří se odehrál magnet kola mezi domácím týmem a hosty z Nedašova. Nováček soutěže z Nedašova v minulém kole potrápil lídra tabulky z Loučky na jeho hřišti a věřil si i na bohuslavský tým. Domácí celek vyhrál v Lipové a na svého soupeře byl dokonale připraven. Bohuslavjané založili hru na rychlých kontrech, které nakonec slavili úspěch, stejně jako v předešlém duelu v Nedašově. První sporný moment přišel hned v úvodu, domácí se dožadovali penalty a vyloučení brankáře, sudí Ptáček to ale viděl jinak. Druhý sporný moment nastal za malou chvíli, kdy sudí tentokrát odpíslal velmi přísnou penaltu a domácí středopolař Mira Šebák poslal ve 24. minutě bohuslavský tým do vedení. Poté se objevilo několik šancí na obou stranách, ale oba brankáři byli pozorní. Do kabin tak odcházeli domácí s jednobrankovým náskokem.

Domácí tým navýšil své vedení, hosté korigovali až v závěru

Druhý poločas přinesl stejný obrázek hry, hosté byli častěji na míči, ale domácí trpělivě čekali na svoji brejkovou příležitost. A ta přišla po hodině hry, kdy Kupčík dal míč krásně pod sebe a Fojtík se z dorážky nemýlil a rázem to bylo 2:0 pro domácí. Třetí branku přidal Zdeněk Kupčík a to už s nedašovskými hráči vypadalo zle. I když výsledek plně neodpovídal poměru sil na hřišti, tak domácí byli velmi efektivní v koncovce a skvěle řešili své kontry. Na hřiště se vkradla nervozita, ke které přispěl i svými nepřesnýmii verdikty na obě strany lipinský rozhodčí, ale domácí tým s přehledem hájil své tříbrankové vedení. O to přišel až v 84. minutě, kdy se trefil nedašovský Fojtík. Hostům už na obrat nezbyl čas a tak odjíždějí z Bohuslavic nad Vláří s prázdnou. Domácí si připsali cennou výhru a věří, že zdramatizují ještě boj o postup.

TJ Sokol Bohuslavice nad Vláří
Josef Kovařík, hráč: Výhru se silným soupeřem bereme všemi deseti, vyhráli jsme již první utkání u nich a bylo to založené na stejné taktice....

TJ Nedašov B
Vojtěch Holba, trenér: Jsme z výsledku utkání zklamání, domácí hráli chytře na brejky a z těch nás trestali, taky rozhodčí nepískal úplně přesně na obě strany. Máme za sebou dva zápasy a jsme bez bodu, což jsme nečekali, ale domácí hráli velmi dobře a byli možná ještě lepší než Loučka a musíme se s nimi ještě počítat. My se musíme připravit na další utkání s Horní Lhotou, věřím že nám pomohou i naši věrní fanoušci, kteří nás mají rádi a stále nám věří...

L. Bartozel [-] - M. Bartoš [-] (46. O. Krasňanský [-] ) , C. Ťulpa [-] , L. Baklík [-] , Z. Kupčík [-] , M. Šebák [-] , J. Kovařík [-] (88. J. Švach [-] ) , M. Fojtů [-] , M. Zlatník [-] (65. S. Hošík [-] ) , R. Obadálek [-] , J. Hudeček [-]

P. Macháč [-] - D. Novák [-] , M. Kolínek [-] , J. Fojtík [-] (46. J. Fojtík [-] ) , Z. Hrnčiřík [-] (31. J. Novák [-] ) , M. Novák [-] , M. Holba [-] (80. J. Vilímek [-] ) , R. Švach [-] , A. Beňo [-] , V. Holba [-] , D. Novák [-]

ŽK: 27. M. Bartoš , 36. M. Zlatník - 35. Z. Hrnčiřík , 37. P. Macháč .
Hráči zápasu: Z. Kupčík , M. Šebák - J. Fojtík .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: PTÁČEK František - MAŇAS Daniel (N), ŠENKEŘÍK Ladislav (N).