13.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

Krásná Hora B po druhé jarní výhře opustila dno tabulky

6. L. Hůla , 32. V. Čanda , 53. J. Holan
0

Krásná Hora B na jaře porazila oba novoveskohraštické týmy a díky dvěma jarním výhrám už není posledním týmem soutěže.

Skóre otevřel Hůla

Utkání dvou týmů z druhé poloviny tabulky přineslo vyrovnanou partii, hlavně co se hry ve středu hřiště týče. Rozdílovým faktorem byla hra Krásné Hory v šestnáctce, kde svého soka jasně předčila, stejně tak jako v důrazu. Skóre se měnilo už v 6. minutě, Kothera krásně ulicí našel Lukáše Hůlu a ten prostřelil brankáře Hirsche v brance Nové Vsi. Krásná Hora sice nebyla tak aktivní co se týče držení míče, ale pokud se přiblížila k šestnáctce byla nebezpečná. Druhou branku obstaral ve 32. minutě Václav Čanda, který napřáhl z dobrých třiceti metrů a opět dal domácím divákům důvod k radosti. Nová Ves si v prvním poločase žádnou vážnější šanci nevytvořila a do kabin se tak odcházelo za  stavu 2:0.

Čanda chytil penaltu i dorážku

Druhý poločas pokračoval v podobném duchu jako ten první a Krásná Hora přidala už po osmi minutách druhého poločasu zvýšit svoje vedení na 3:0. Václav Čanda prostrčil míč na volného Jana Holana a ten přeloboval brankáře hostí. Již za stavu 3:0 se naskytla Nové Vsi šance na zdramatizování duelu, zahrávala totiž pokutový kop. Jenže krásnohorský brankář Jan Čanda se vytasil se skvělým zákrokem a penaltu vyrazil, stejně tak jako následující dorážku. Další šance už si hosté vytvořit nedokázali a tak utkání skončilo zaslouženou výhrou domácích 3:0. Krásná Hora se touto výhrou po dlouhé době odpoutala ode dna a pozici nejhoršího týmu soutěže přenechala Vysokému Chlumci

TJ Krásná Hora B
Jiří Zelenka(vedoucí mužstva): „Vyrovnané utkání, ale jen ve středu pole, v šestnáctce byl lepší a důraznější náš tým a hostující tým si kromě penalty za stavu 3:0 nevytvořil žádnou vážnější příležitost.“

J. Čanda [-] - J. Kothera [-] (65. J. Čihák [-] ) , R. Beneš [-] , L. Hůla [-] , P. Kolář [-] (65. M. Čanda [-] ) , J. Hubička [-] , V. Čanda [-] , J. Holan [-] , P. Hrubý [-] (45. A. Slavík [-] ) , J. Hůla [-] , M. Holan [-]