15.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Krásná Hora B prodloužila jarní neporazitelnost

0

Po podzimní části poslední tým tabulky chytl na jaře lepší formu a i po čtyřech jarních kolech zůstává Krásná Hora B neporažena. V dosavadním průběhu jarním bojů zatím ztratila jen dva body za remízu v Kňovicích a tentokrát ve vyrovnaném utkání těsně přehrála Prostřední Lhotu.

Poločas skončil nerozhodně

Prostřední Lhota naopak na jaře ztratila už druhý ze tří zápasů s relativně slabšími soupeři a zatím se jí na povedený podzim nepodařilo navázat. Utkání nezačalo pro Krásnou Horu moc štastně, už v 10. minutě musel odstoupit pro zranění nejlepší hráč předešlých dvou utkání Jakub Hůla, zřejmě se špatně rozcvičil. Branky v utkání začaly padat po dvacáté minutě zápasu, nahrávku do ulice zpracoval Josef Kothera a s přehledem přehodil vybíhajícího brankáře Přibyla. Na druhé straně si Rosypalovu střelu nešťastně srazil do vlastní sítě domácí kapitán Petr Hrubý.

Kotherův druhý gól byl vítězným

Skóre druhého poločasu otevřel v 63. minutě Lukáš Hůla, který z těžkého úhlu prostřelil brankáře Prostřední Lhoty ranou na přední tyč. Za stavu 2:1 měla Prostřední Lhota obrovskou šanci na vyrovnání, sám na brankáře upaloval Lukáš Chlasták, jenže domácí brankář při výběhu proti němu zavrávoral a upadl, což hostujícího hráče natolik překvapilo, že nedokázal trefit odkrytou bránu a svou střelu namířil vedle, což ho za pár chvil muselo hodně mrzet. V 73. minutě totiž vysunul Rostislav Beneš míč do ulice  opět Josefu Kotherovi a ten placírkou obstřelil brankáře Přibyla potřetí. Prostřední Lhota už poté dokázala jen snížit na 3:2. Centr do šestnáctky z pravé strany našel Alana Krátkého, který už neměl problém s tím dopravit balón do odkryté branky domácích. V závěru utkání už si ale týmy nedokázaly vytvořit žádnou vyloženější šanci a utkání tak skončilo vítězstvím Krásné Hory 3:2.

TJ Krásná Hora B
Jiří Zelenka(vedoucí mužstva): „Z obou stran výborný zápas, ze začátku byl soupeř lepší, ale nedal svoje šance, poté se to otočilo a v době, kdy jsme byli lepší my, jsme paradoxně inkasovali. Začátek druhé půle byl vyrovnaný, my jsme šli do vedení, ale soupeř po druhé vstřelené brance tlačil a měl i šance na vyrovnání stavu.“

J. Čanda [-] - M. Holan [-] (61. M. Čanda [-] ) , R. Beneš [-] , L. Hůla [-] (80. J. Čihák [-] ) , P. Kolář [-] , V. Čanda [-] , J. Kothera [-] , P. Čanda [-] , P. Hrubý [-] , J. Hůla [-] (10. A. Slavík [-] ) , O. Beneš [-]

TJ Prostřední Lhota
P. Přibyl [-] - Z. Hrdinka [-] (57. A. Krátký [-] ) , J. Moravec [-] , L. Rákosník [-] , P. Haniš [-] , L. Chlasták [-] , Š. Hendrich [-] (35. J. Formánek [-] ) , M. Rosypal [-] , R. Potměšil [-] , J. Kožíšek [-] , F. Šusta [-]

ŽK: 40. P. Čanda , 52. O. Beneš , 52. R. Beneš , 70. P. Hrubý .
Počet diváků: 37. Rozhodčí: Toužimský Jiří - KULANDA Radomír (N), KASÍK Tomáš (N).