17.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Kosova Hora B vysoko přehrála Novou Ves C

0

Domácí Kosova Hora B se v zápase s Novou Vsí C rychle rozstřílela a už v 25. minutě vedla 4:0, hosté však ani za tak nepříznivého stavu nesložili zbraně a povedlo se jim zápas lehce zdramatizovat, i když na body to nestačilo.

Domácí šli rychle do vedení

Základem úspěchu domácích bylo prvních dvacet minut. Za tak krrátkou dobu stačil útočník Petr Moudrý nastřílet hattrick a protože další branku přidal Ondřej Sůva, vedli domácí po dvaceti minutách rozdílem čtyř gólů. Po pětadvaceti minutách hry navíc přišla velká komplikace pro hostující tým, kvůli zranění musel odstoupit ze hry brankář Karel Hirsch, kterého v brance nahradil záložník Miroslav Řanda. Hostující celek to ale nepoložilo, spíše naopak, začal se více dostávat do hry, hráli více obětavě, tak aby novému brankáři co nejvíce pomohli a ve 40. minutě dokázali zásluhou Petra Říhy snížit na 4:1. A protože domácí již na tuto branku v první půli neodpověděli, šlo se do kabin za tohoto stavu.

Moudrý vstřelil pět branek

Ve druhém poločase se nemuselo na gól čekat dlouho, už po pěti minutách rozvlnil síť za zaskakujícím brankářem Řandou domácí kapitán Josef Kouklík. Poté už přišly opět chvíle Petra Moudrého, jenž vstřelil ještě další dvě branky, celkově jich tak v zápase nasázel pět a opět se tak vyhoupl do čela střelecké tabulky soutěže, kde bojuje o střeleckou korunku se sedlčanským Radkem Šťovíčkem, před kterým má, díky výkonu z tohoto utkání, jednogólový náskok. Kosova Hora tedy vedla 7:1, ale hosté i přes nepříznivý stav zápas neodevzdali a přinutili domácí hráče plně se koncentrovat až do závěrečného hvizdu, v 68. minutě ještě upravil skóre na 7:2 Petr Říha, poté už branky v tomto zápase nepadaly a Kosova Hora si tak připsala další vítězství, kterým si upevnila vedení v soutěži, kde má momentálně tříbodový náskok před druhou Jesenicí.

TJ Sokol Kosova Hora B
Ladislav Sůva(trenér): „Když se v prvním poločase za stavu 4:0 zranil brankář hostů,vypadalo to že bude po fotbale, ale hosté zvedli hlavu a začali obětavě hrát, takže ač to tak podle výsledku nevypadá, museli jsme hrát až dokonce.Poděkování hostům za to, že to v nejhorším okamžiku nevzdali a udělali ze zápasu solidní fotbalové odpoledne.“

L. Marhefka [-] - O. Sůva [-] , J. Tatýrek [-] , D. Šmejkal [-] , J. Červinka [-] (63. M. Hodík [-] ) - M. Rosa [-] , M. Valenta [-] , J. Burda [-] , J. Kouklík [-] - P. Moudrý [-] , Z. Pilík [-] -