10.kolo, Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. H, 2015-2016

--

Křižovatka na domácím hřišti podlehla hráčům FC Cheb

34. M. Kočka , 64. D. Hrabě , 78. M. Kočka , 90. J. Kubát (vl.)
1

Hráči Křižovatky přivítali první celek v tabulce FC Cheb, kterému na domácí půdě podlehli.

Utkání na hřišti Křižovatky se v prvních 30-ti minutách odehrálo ve vyrovnaném duchu. Obě mužstva si vytvořila několik slibných akcí, ale nikomu z hráčů se nepodařilo zatím střelit první gól utkání. ve 34.min. hosté získali míč a následnou střelou Michala Kočky se ujali vedení. Další gól do konce prvního poločasu nepadnul.

Do druhého poločasu nastoupili domácí hráči beze změn, zatímco hosté provedli tři změny v sestavě. Byli to opět hostující hráči, kteří si vytvořili v 64.min. slibnou akci, kdy na jejím konci byl Daniel Hrabě a navýšil skóre utkání na 0:2.  Hostující hráči měli po tomto střeleném gólu větší převahu, kterou opět korunovali v 78.min. brankovým zásahem do sítě domácího gólmana Jiřího Dašeka. Šťastným střelcem za FC byl Michal Kočka. Již se zdálo, že toto utkání skončí tímto brankovým rozdílem, ale proti tomu byl domácí hráč Jan Kubát, který si v 90.min. střelil vlastní branku.  Utkání skončilo 4:0. Hlavní rozhodčí Filip Štěřík nemusel udělit žádnou kartu.