Blansko doma Petřkovicím nestačilo

0

Utkání hodnotí trenér domácího mužstva.

FK Blansko
Trenér Z. Zbořil: „Dnes jsme si vybrali takový ten zápas BLBEC. V první půli nebyl náš výkon optimální, soupeř nás přehrával hlavně v agresivitě v soubojích i fotbalově ve středu pole. Dali jsme si vlastní branku a když jsme se dostali do hry vyrovnávacím gólem na 1:1 a následně šli hosté po vyloučení do desíti, tak se mohlo zdát, že se karta obrací. První zlomový moment přišel ještě do přestávky. Nechali jsme si dát z posledního rohu zbytečnou branku na 1:2 do šatny. Po přestávce jsme měli asi 15 minut hodně aktivních, měli jsme tam i několik možností na střelu či takové pološance, ale hráli jsme to v těchto situacích hodně složitě. Rozhodnutí asi přinesl gól na 1:3. Pak už to z naší strany byla křeč a hrozné trápení až do závěrečného hvizdu. V posledních dvou minutách jsme dostali ještě dvě branky, které výsledek postavily do roviny debaklu. Mrzí mě, že jsme si takovou lekci vybrali doma před vlastními diváky, ale dnes bylo z naší strany všechno špatně. V obranné fázi jsme se nechali přehrávat v soubojích jeden na jednoho a v útočné fázi jsme dělali moc chyb. Na druhou stranu je to jen fotbal, my se z toho otřepeme a jedeme dál. Takový propadák se stane i lepším týmům, ale nás to musí motivovat do další práce a budeme se rvát o další body už v příštím zápase na Slovácku."